ПОСВЯЧЕННЯ ПАМ’ЯТНИКА ГОЛОДОМОРУ У ВАШІНҐТОНІ

0
411

Зближається велика подія для українців в Америці – посвячення пам’ятника Голодомору-Ґеноциду 1932-1933р, яке відбудеться 6-8 листопада 2015р. у Вашінґтоні. Звертаємось із закликом до всіх сумівців без вийнятку приїхати до Вашінґтону щоб чисельно взяти участь у цій небуденній імпрезі.
До Вашого відома подаємо інформації Крайового Комітету США для відзначення Голодомору-Ґеноциду 1932-1933рр. про події у Вашінґтоні, які відбуватимуться продовж трьох днів:

  1. В п’ятницю 6-го листопада відбудеться відкриття виставки про Голодомор в Union Station. Цього ж вечора, від год. 7 – 9 вечора відбудеться благодійне прийняття у Columbus Room. Вступ на цю імпрезу виносить $250 від особи, а зібрані датки будуть використані для поширення інформацій про Голодомор – Ґеноцид серед американського світу. Квитки вступу можна замовити на електронну пошту [email protected].
  2. Посвячення Пам’ятника Голодомору відбудеться в суботу 7-го листопада 2015р. о. год. 2:00 пополудні. Пам’ятник розташований на розі Massachusetts Avenue і N. Capitol Street, NW, один бльок від історичного вокзалу Union Station, і декілька вулиць від U.S. Capitol. Збірка всіх учасників відбудеться на Columbus Circle перед Union Station між 12:30-1:00 по полудні. Після посвячення пам’ятника учасники перейдуть походом від Columbus Circle до Білого Дому.
  3. В неділю 8-го листопада 2015р. відбудеться пам’ятний концерт о год. 2:00 пополудні в Lisner Auditorium в George Washington University. Квитки можна замовити на https://lisner.gwu.edu/holodomor-commemorative-concert
  4. В неділю зранку, 8-го листопада 2015р., відбудуться Божественні Літургії в українській католицькій та православній церквах міста Вашінґтону.

Додаткові інформації:

  1. Комітет Голодомору вирішив, що всі учасники повинні прибути в українських вишиванках.
  2.  Звертаємося, щоб всі Осередки приїхали до Вашінтону зі своїм Осередковим прапором. Тільки прапороносець та двоє хорунжих повинні бути в повних сумівських одностроях. Прапори всіх українських організацій будуть очолювати похід до Білого Дому, тому звертаємо увагу, щоб прапороносці та хорунжі були відповідно підібрані для сповнення свого завдання.
  3.  Комітет рівно ж звертається, щоб зголошувались добровольці –впорядчики, які б тримали порядок на Columbus Circle перед Union Station. Просимо відгукнутись на посилання: www.signupgenius.com/go/409054ea5a72f4-holodomor
  4.  З нагоди відкриття Пам’ятника видано окрему відзнаку та пам’ятні свічки. Після посвячення Пам’ятника відбудеться похід до Білого Дому із запаленими свічками. Свічку та відзнаку можна буде закупити по $5. Просимо замовляти свічки та відзнаку перед приїздом до Вашінґтону в Гані Черняк на е-пошту [email protected].

Більше інформації знаходиться в залучених атачментах та на сучасно-модерній веб-сторінці https://ukrainegenocide.com/. Ця веб-сторінка висвітлює дані про Голодомор – Ґеноцид в Україні 1932-33 рр., як також інформує про події відносно відкриття пам’ятника у Вашінґтоні.
Дорогі Подруги і Друзі! Нехай не буде ні одного з нас який би не прибув до Вашінтону. Покажім, що наша Спілка чисельно та організовано візьме участь у цих відзначеннях, та гідно віддасть шану тим мільйонам невинних жертв, які померли голодовою смерттю з рук червоної Москви! Нехай Їм буде Вічна Пам’ять!