ЗЛЕТ 2019 – РІЙ ДРАКОНИ (ҐОШЕН) & РІЙ ЧЕРВОНА КАЛИНА (ФІЛАДЕЛЬФІЯ)

0
762

В єдності – наша сила!

Для цьогорічного Злету, наші рої у віковій групі 13-14: «Дракони» (з осередку Ґошен) та «Червона Калина» з осередку Філадельфія працювали в парі.  Разом дружньо виконали три проекти.

1-а засада – збір речей на добро України – Акція «Теплом зігріємо серця».  Члени наших роїв збирали шкільні приналежності, одяг та іграшки для дітей, які постраждали від війни в Україні. Ми не тільки помагали пакувати рюкзаки, а також помогли суменятам і молодшим забавлятися на наших щорічних Маскарадах!

2-а засада – відзначення свята – Свято Миколая.  Наші рої брали активну участь в організуванні цього святкуваннях в наших місцевостях.  Ми провели виступи, де ми обговорювали причини збору коштів та матеріалів для дітей в Україні та подякували членам громад за підтримку. Кожен рiй брав участь, і ми мали можливість зібрати гроші для осередку.

3-я засада – навчальна – Писання Великодніх Писанок.  І юначки з «Червоної Калини» і юнаки з «Драконів» вивчали писати писанки з Буковини від майстрів-фахівців у своїх містах.  Ми також навчилися пізнавати писанки з різних регіонів України.

Ми плянуємо разом грати відбиванку під час Злету (в одній команді). Хочемо також разом брати участь в одностроях і ще раз поспілкуватися у Філадельфії в червні в день інтронізації нового Митрополита.

Гартуйсь!