Обіжник – Табори

0
686

Обіжник – PDF

Дорогі Подруги й Друзі, Гартуйсь!


Крайова Управа Спілки Української Молоді в Америці прийняла рішення, за рекомендацією Таборової Комісії, відмінити табори цього року на Оселі в Елленвілі, Нью-Йорку. Причиною скасування є ризик для здоров’я та безпеки, пов’язаний з пандемією вірусу “COVID-19”. Також, до вашої інформації, літні табори не відбудуться на оселях Бескид, Хортиця, та Холодний Яр.

Цей рік є безпрецедентним в історії нашої організації і ця трагедія глибоко позначилася на сумівській громаді. Ми уважно стежили за новинами з першого дня пандемії і були в безпосередньому та регулярному контакті зі службовцями охорони здоров’я та лікарями. На кожному кроці та кожному прийнятому рішенні безпека наших членів та громади була нашим пріоритетом.

Щороку юнацтво з нетерпінням чекає літа, ватри, співу, плавання, піднятися на гори, але найголовніше, провести час зі своїми друзями. Досвід табору незамінимий і залишається в наших спогадах назавжди. Крайова Виховна Рада разом з ТК планують на цей рік віртуальні табори—табір суменята, виховно-відпочинковий табір, і вишкільний табір. Крайова Управа запрошує і заохочує все юнацтво в США взяти участь у цих віртуальних таборах. Більше інформації буде надано найближчим часом.

Ми хочемо щиро подякувати Крайовій Виховній Раді та ТК. Ви приклали величезних зусиль для організації таборів цього року. Ми цінуємо вашу роботу та вдячні вам за те, що ви створюєте такий чудовий, навчальний та цікавий досвід для всіх. Цього року ми побачимо табори в іншому форматі, але цінність все одно буде. Ми також хочемо подякувати виховникам. Ми пишаємося вами; ви повинні пишатися собою. Ви наполегливо працюєте з юнацтвом, підлаштовуєтеся до надзвичайних умов, і ви відзначилися. Молодці.

Будь ласка, приймайте участь у різних віртуальних сумівських заходах та програмах, які будуть організовані. Слідкуйте за нами в Instagram та Facebook. Там розміщено багато інформації. Будьмо позитивними. Будьте добрі один до одного.

Честь України—Готов Боронити!