Благодійний табір “Ми – Україна” в Україні 2016 р.

0
404

Референтура Дружинників при Крайовій Управі звертається до всіх Осередків, а особливо до Референтів Дружинників, приєднатися до проекту Благодійного Табору “Ми – Україна”.

Заохочуємо всіх дружинників приєднатися до проекту благодійного табору для дітей воїнів та дітей-переселенців АТО. Цей табір відбудеться в місті Червонограді від 1-12 серпня 2016 р. Цей табір юнацтва для 170-ти дітей організовує Крайова Управа в Україні під патронатом Світової Управи СУМ. Крайова Управа збирає кошти для фінансової допомоги дітям, і цей збір коштів на підтримку табору може відбуватися особисто, по осередках, або по групах друзів. З цієї фінансової допомоги, діти матимуть більше шансів взяти участь у таборі.

Також, якщо у Вас є бажання поїхати на цей табір як Виховник, будь ласка, дайте знати другові Голови, Юркові Микитинові, на адресу [email protected].

Пожертви можна складати через Крайову Управу СУМ. Закликаємо всіх сумівців фінансово підтримати цей цінний проект. Просимо завершити збірку до кінця липня.

Обіжник КУ СУМ в Америці –  Обіжник СУ СУМ  –  Таборова реєстраційна анкета