Акція “Теплом зігріємо серця” 2016

0
504

Гартуйсь!

Пересилаю вам обіжник Світової Управи, в якому описані деталі про Акцію “Теплом Зігріємо Серця 2016”. Як і минулого року ця акція є на благо дітей, чиї батьки воюють в АТО, для дітей-сиріт, батько чи мати котрих загинули в АТО, а також для дітей-переселенців з тимчасово окупованих Росією територій України. Подарунки заплановано роздати дітям на день Св. Миколая. Реченець-збірка по осередках триває до кінця жовтня 2016 року з негайною відправкою в Україну (тобто маємо 7 тижнів на збірку).

Просимо, щоб всі даруночки були більш-менш рівноцінні за розмірами та витраченими на них коштами (more or less equally as generous/consistent). Тому просимо, щоб кожен подаруночок мав наступне:

  • канцелярське або шкільне приладдя;- олівці, фломастери (colorful markers), пластилін (modeling clay, play-doh)
  • теплий одяг (новий!); светер, рукавички, шалик, шапка, плащик
  • книги-американські
  • іграшки-американські
  • цукерки/шоколадки.

Просимо вкладати тільки нові, не вживані речі!

-Минулого року багато відділів ці дарунки помістили у шкільні ранці або рюкзаки, що є хорошою ідеєю.

-Дуже важливо, щоб юнацтво написало особистий лист або різдв’яну відкритку, як моральну підтримку потребуючим дітям в Україні з різдв’яними побажаннями. Це – найважливіше.

Як і минулого року, я буду координатором цієї акції від Крайової Управи СУМ в Америці. Прошу подати мені ім’я та контактні дані особи від вашого осередку, відділу чи yкраїнської спільноти, якщо у вас немає осередку, але є охота брати участь у цій акції. Прошу пишіть мені на електронну адресу: [email protected] щоб я міг розіслати вам ім’я, вік і місце проживання дитини в Україні. Як і минулого року постараємося, по можливості, подати дітей з одного міста.

З повагою,

Юрій Прятка

Булавний Крайової Управи СУМ