66-ий Всеамериканський Маніфестаційний Здвиг СУМ

0
451

Крайова Управа СУМ в Америці повідомляє Управи Осередків та все сумівське членство, що
66-ий Всеамериканський Маніфестаційний Здвиг СУМ
відбудеться на Оселі СУМ в Елленвіл, Н.Й.
від 1-го вересня до 3-го вересня 2017 р.

 

Цьогорічний Здвиг проходитиме під гаслом:

“Великого Бажайте!”

СУМ відзначатиме наступні річниці:

  • 125 років з дня народження Патріярха Йосифа Сліпого;
  • 100 років з часу початку Української національної революції та утворення Української Народної Республіки (УНР);
  • 85 років з часу початку ґеноциду українського народу – Голодомору 1932 -1933 років;
  • 80 років з дня мученицької смерті засновника СУМ Миколи Павлушкова;
  • 75 років з часу створення Української Повстанської Армії;
  • 70 років з часу початку операції «Вісла» – примусового переселення українців Лемківщини, Надсяння, Підляшшя і Холмщини;
  • 50 років з часу створення Світового Конґресу Українців (СКВУ – СКУ).

Для проведення 66-го Всеамериканського Маніфестаційного Здвигу, Крайова Управа покликала
наступну Команду:

Комендант: Наталя Ступак
Бунчужний: Михайло Науменко
Писар:  Ксенія Вітович
Голова Управи Оселі: Теодор Боднар
Господарський Референт: Андрій Стасів
Фінансовий референт: Мирон Солтис
Референт мистецької програми: Оксана Томашевська
Спортовий референт: Матей Бетлей
Координатор Події Христя Балко

 

В цьогорічному Здвизі беруть участь всі Осередки і Відділи СУМу американського терену. Тому, просимо подбати про якнайчисельнішу участь Сеньйорів, Дружинників, Юнацтва, та Суменят. Прохання бути одягненими в сумівські однострої та принести організаційні прапори.

Турнір з Пляжного Волейболу для Дружинників

В суботу, 2-го вересня, відбудеться одноденний турнір волейболу для Дружинників.Запрошуємо до участі. Турнір починається на пляжній площі біля басейну о 9:00 ранку. Вік гравців 18+. Кожна команда не може мати менше ніж 4 і не більше ніж 6 осіб, і складається з юначок та юнаків. Реєстрація команди коштує $80. Просимо зголоситись і зареєструватись до 26-го серпня. Як виникнуть питання, звертайтеся до Матея Бетлея ([email protected]).

Мистецька Програма, Концерт, Забава

Також в суботу, 2-го вересня, від 11:00 ранку до 3:00 пополудні відбудуться ігри й забави на площі біля світлиці для малих діточок. Далі, о 8:00 вечора відбудеться Мистецька Програма, де буде можливість подивитися традиційні українські танці, послухати різні музичні виконання, та чудовий концерт “Тараса Чубая”. Потім відбудеться забава за участю гурту “Браття з Карпаття”.

Святочна Програма

В неділю, 3-го вересня, після Богослужіння, яке починається о 10:00 ранку, відбудеться Маніфестаційна частина Здвигу, яка включатиме Апель, та святкове слово под. Марії Поліщук, хто є Головою Світової Виховної Ради, та Дефіляди Осередків.

«5K for UA» Благодійний Забіг по Терені Оселі 

Так як минулого року, Референтура Дружинників при Крайовій Управі запрошує та заохочує всіх взяти участь в події “5К for UA”. Ми збираємо кошти для українського війська. Ми розвинули добрі стосунки з волонтерською групою, “Львівський Лицар”, яка допомагає воякам. Усі зібрані кошти й пожертви далі будуть відправлені цій групі. Забіг відбудеться в неділю, 3-го вересня. Цього року ми не тільки будемо бігати на спортивній площі, але й по цілій оселі. Реєстрація відбудеться о 2:30 пополудні під великим павільйоном, напроти кафе, а забіг – о 3:00. Реєстраційна пожертва є $10 від юнацтва й $20 від осіб, які мають більше 18 років. За будь-які питання можна звертатися до под. Наді Длябоги-Адамо за адресою [email protected].

“Криївка”/ “Талант Шоу” – “СУМ Має Талант” 

В неділю о 5:00 ввечері відбуватиметься подія “Криївка” та “Tалант Шоу” – “СУМ Має Талант” в салоні А/Б та в Діброві. Це буде дуже цікаво, бо кімната буде зібрана подібно до справжньої Криївки в Україні. Як ви зайдете в Криївку, буде можливість побачити талантовитих виконавців та послухати традиційні українські пісні під час “Tалант Шоу”. Приходьте! Але не забудьте пароль, щоб ви могли зайти в середину Криївки! Ваша ціла сім’я є запрошена! Будь яка вікова група може брати участь у “СУМ Має Талант”. Приходьте і показуйте свої таланти – спів, гру на музичному інструменті, скити, комедії, тощо. Просимо всіх приєднатися, підртимати ваших друзів, та мати цікавий вечір. Буде весело! Для реєстрації прошу звернутися до под. Оксани Томашевської за адресою [email protected] не пізніше 30-го серпня.

 

Крім того, будь ласка, слідкуйте за сумівськими постами на Фейсбуці та іншими соц-мережами. Ми будемо розповсюджувати цю інформацію по всіх групах та будемо оновлювати вас.

Крайова Управа закликає все своє членство до численної участі у цьогорічному Здвизі!

Побачимося на Оселі!

За будь-які питання можна звертатися до голови Організаційного Комітету Здвигу, под. Наді Длябоги-Адамо за адресою [email protected].