65-ий Всеамериканський Маніфестаційний Здвиг СУМ

0
256

Крайова Управа СУМ в Америці повідомляє Управи Осередків та все сумівське членство, що
65-ий Всеамериканський Маніфестаційний Здвиг СУМ
відбудеться на Оселі СУМ в Елленвіл, Н.Й.
від 2-го вересня до 4-го вересня 2016 р.

Цьогорічний Здвиг проходитиме під гаслом:

“Україна Починається з Тебе!” —В’ячеслав Чорновіл

СУМ відзначатиме наступні річниці:

  • 70-та річниця відновлення СУМ в діаспорі
  • 70-та річниця СУМ в Німеччині
  • 75-та річниця відновлення державності України Актом 30 червня 1941 р.
  • 25-та річниця проголошення Незалежності України
  • 20-та річниця прийняття Конституції України
  • 150-та річниця з дня народження Михайла Грушевського
  • 30-та річниця Чорнобильської трагедії

Для проведення 65-го Всеамериканського Маніфестаційного Здвигу, Крайова Управа покликала наступну Команду:

Комендант: Іван Кебало
Бунчужний: Микола Балко
Писар:  Інна Петрусенко
Голова Комітету Оселі: Татіянна Повзанюк
Господарський Референт: Андрій Стасів
Фінансовий референт: Мирон Солтис
Референт мистецької програми: Оксана Томашевська
Спортові референти: Матей Бетлей; Дмитро Ленчук;

Юрій Прятка

В цьогорічному Здвизі беруть участь всі Осередки і Відділи СУМу американського терену. Тому, просимо подбати про якнайчисельнішу участь Сеньйорів, Дружинників, Юнацтва, та Суменят в повних сумівських одностроях, та з всіма організаційними прапорами.

Святочна Програма

В неділю, після Богослуження, відбудеться Маніфестаційна частина Здвигу, яка включатиме Апель, святкове слово Друга Андрія Бігуна, Голови Світової Управи Спілки Української Молоді, та Дефіляду Осередків.

Талант Шоу
Під час Здвигу, в неділю, на Оселі відбуватиметься “Tалант Шоу” – “СУМ Має Талант”. Будь яка вікова група може брати участь у “СУМ Має Талант”. Приходьте і показуйте свої таланти – спів, гру на музичному інструменті, скити, комедії, тощо. Просимо всіх приєднатися, підртимати ваших друзів, та просто посміятися. Буде весело! Для реєстрації прошу звернутися до под. Оксани Томашевської за адресою [email protected] не пізніше 1-го вересня.

 

2016_Zdvyh_Sport_Tournaments Спортивні Змагання для Молодшого і Старшого Юнацтва та Дружинників
В суботу, 3-го вересня, Дружинники і Булава при Крайовій Управі СУМ влаштовують одноденний турнір футболу і відбиванки для юнацтва і членства. Запрошуємо до участі.Турнір футболу починається о 9:30 ранку на спортивній площі. Участь братимуть три вікові категорії: 6-9 років, 10-12 років і 13-15 років. Кожна команда складається з семи юначок та юнаків. Члени команди повинні мати футбольне взуття та щитки. Футбольні форми та обладнання для гравців необхідні. Реєстрація футбольних команд безкоштовна.

Турнір відбиванки починається на пляжній відбиванковій площі о 10:30. Вік гравців 15+. Кожна команда не може мати менше ніж 4 і не більше ніж 6 осіб, і складається з юначок та юнаків. Реєстрація коштує $60.

Просимо зголоситись і зареєструватись до 27-го серпня. Звертайтеся до Матея Бетлея про відбиванку ([email protected]) та до Дмитра Ленчука за футбол ([email protected]).

 

2016_Zdvyh_5K_for_UA «5K for UA» Благодійний Забіг
Так як минулого року, Референтура Дружинників при Крайовій Управі запрошує та заохочує всіх взяти участь в події “5К for UA”. Ми збираємо кошти для українського війська. Цього року усі зібрані кошти й пожертви будуть відправлені волонтерській групі, “Львівський Лицар”, яка допомагає воякам. Продовжуємо цю традицію і сьогодні. Забіг розпочнеться в неділю, 4-го вересня. Реєстрація відбудеться о 3:00 годині по полудні, а забіг – о 3:30. Реєстраційна пожертва є $10 від юнацтва й $20 від інших осіб. За будь-які питання можна звертатися до под. Наді Длябоги за адресою [email protected].

 

Так як кожного року, в нас буде забава та Мистецька Програма, де буде можливість подивитися на традиційні українські танці та послухати різні музичні виконання. Крім того, будь ласка, слідуйте за сумівськими постами на Фейсбуці та інших соц-медіях. Ми будемо розповсюджувати цю інформацію по всіх групах та будемо оновлювати вас.

Крайова Управа закликає все своє членство до численної участі у цьогорічному Здвизі!

За будь-які питання можна звертатися до голови Організаційного Комітету Здвигу, под. Наді Длябоги за адресою [email protected].

ОБІЖНИК