63-ій Всеамериканський Маніфестаційний Здвиг

0
387

Крайова Управа СУМ в Америці повідомляє Управи Осередків та все сумівське членство, що 63-ій Всеамериканський Маніфестаційний Здвиг СУМ відбудеться на Оселі СУМ в Елленвіл, Н.Й. від 29-го серпня до 31-го серпня 2014 р.

Цьогорічний Здвиг проходитиме під кличем:

“Не вмирає душа наша, не вмирає воля!” – (Тарас Шевченко)

та відзначатиме наступні річниці:

200 річчя з дня народження Тараса Шевченка
150-ліття народження митрополита В.Липківського
100 річчя Створення Січових Стрільців
65-річчя СУМ в Америці
60-ліття повстання в Кінгірі
25-річчя СНУМ-СУМ
10-річчя Помаранчевої Революції

До переведення 63-го Всеамериканського Маніфестаційного Здвигу Крайова Управа СУМ покликала наступну Команду:

Командант: Надя Длябога
Бунчужний:  Петро Худолій
Писар: Оля Богун
Господарський Референт: Андрій Стасів
Фінансовий референт:  Мирон Солтис
Референт мистецької програми: Оксана Томашевська
Спортовий Референт: Данило Ниш

В цьогорічному Здвизі беруть участь всі Осередки і Відділи СУМ американського терену. Тому просимо подбати про якнайчисельнішу участь Сеньйорів, Дружинників, Юнацтва та Суменят в повних сумівських одностроях, та з всіма організаційними прапорами.


Святочна Програма

В неділю, після Богослуження, відбудеться Маніфестаційна частина Здвигу, яка включатиме Апель, святкове слово, та Дефіляду Осередків.
Присяга Дружинників
Учасники Табору Дружинників матимуть нагоду відновити або навіть і скласти присягу Дружинника під час Маніфестаційної програми в неділю.


Табір Дружинників

Референтура Дружинників повідомляє, що від 30 по 31 серпня під час відзначення 63-го Всеамериканського Маніфестаційного Здвигу СУМ на Оселі в Елленвілі відбудеться 7-ий Табір Дружинників СУМ під назвою «На Варті Гідності», який діятиме під гаслом «Сили Небесні – Бережіть Україну». Багатогранна Програма спрямована на аналіз сучасної ситуації в Україні та розгляд ролі Дружинника в діаспорі на тлі подій в Україні протягом останнього року. Закликаємо всіх дружинників до участи, щоб не тільки відсвіжити давні таборові спомини але і провести обмін думок про дальшу активну працю Дружинників СУМ. Докладніші інформації були подані в окремому обіжнику.


Талант Шоу

Під час Здвигу відбуватимуться Tалант Шоу, «СУМ Має Талант» в суботу о год. 5-ій вечора. Звертаємося до суменят, юнацтва, i дружинників щоб показали свій таланти – спів, гру на музичному інструменті, скити, комедії, тощо. Перше місце у кожній категорії отримає грошову нагороду! Зголошуйте свою участь у подр. Оксана Томашевської за адресою [email protected] не пізніше, як до 21-го серпня ц.р.


Виступ Мистецького Табору та Мистецька Програма

У неділю о 3:30 годині просимо гостей на виступ Мистецького Табору, під проводом Команданта, подр. Зірки Кобаснюк, який виступатиме під час Здигу з показом пісні та танців які учасники навчилися на таборі. Цього року Андрій Цибик був інструктором народних танців, а подр. Богдана Воланська інструктором співу.

Запрошуємо всіх на Мистецьку Програму в неділю о 5ій годині вечора. Виступатимуть танцювальний ансамбль “Іскра” під керівництвом Андрія Цибика, та співучі ансамблі та одиниці: Віктор Сидір, Христина Шафранська, та Лідія й Ґабріела Орос.


Прем’єра Фільму «Другий Дім: Сумівські Оселі»

В суботу о год. 8-ій вечора, у великій залі відбудеться родинний вечір з т.вз. Червоною Доріжкою та прем’єра фільму «Другий Дім: Сумівські Оселі» – режисер друг Святослав Липовецький . Фільм «Другий Дім: Сумівські Оселі» знайомить глядача з 5-ма оселями СУМ в Америці. Для української діаспори оселі відіграють роль “малого куточку України”, а для членів СУМу є “другим домом”. Просимо до участі у вишиванках.


Спортивні Змагання для Старшого Юнацтва

В неділю відбудуться відбиванкові змагання для старшого юнацтва (13-17 років). Команди повинні мати не менше, ніж 6 членів. Команди також можуть бути мішані. Відбиванкові змагання почнуться після Маніфестаційної частини Здвигу. Реєстраційна оплата для всіх команд виносить $15.
Звертаємося до Осередків з проханням зголосити відбиванкові команди до Референта Спорту, друга Данила Ниша, за адресою [email protected] не пізніше, як до 22-го серпня.


Спортивні Змагання – Пляжна Відбиванка

В неділю, 31-го серпня, відбудеться третій турнір пляжної відбиванк на новозбудованому майдані. Щоб стати учасником турніру, кожний член команди мусить мати 18+ років (дружинники або сеньйори). Турнір відбудеться в складі «4 проти 4» і команди можуть бути мішані.

Реєстраційна оплата для всіх команд виносить $60. Просимо всі команди зголошуватись до Референта Спорту, друга Данила Ниша, за адресою [email protected] не пізніше, як до 22- го серпня.


Забава та Жива Музика!
  • Субота – Забава до звуків гурту «Забава»
  • Неділя – Вечір у клубі «Діброва» до звуків «Sounds of Zuki and Mike»

Крайова Управа закликає все своє членство до численної участи у цьогорічному Здвизі! Це одинока крайова сумівська імпреза в році де ми маємо можливість церемоніальним способом потвердити свою приналежність до Організації якій на ім’я СУМ. Тому всі прибудьмо численно, та в одностроях, на Всеаериканський Маніфестаційний Здвиг СУМ в Америці!

Із всіма питаннями про Здвиг просимо звертатися до голови Організаційного Комітету Здвигу, подр. Наді Длябоги, за адресою [email protected].


ОБІЖНИК