СУМ та УГКЦ підписали Меморандум про співпрацю

0
192

Українська Греко-Католицька Церква та Спілка Української Молоді підписали Меморандум про співпрацю.

Документ скріпили своїми підписами Отець і Глава УГКЦ Блаженніший Святослав Шевчук та голова Світової Управи СУМ Андрій Бігун.

Метою Меморандуму є поглиблення багаторічної традиції співпраці Церкви і Спілки, їх дальша плідна взаємодія у царині духовного виховання і розвитку дітей та молоді.

Підписанти, прагнучи об’єднати свої зусилля задля якнайкращого досягнення цієї мети, домовилися спільно далі працювати у цьому напрямку, усвідомлюючи покладену на них історією та українською спільнотою відповідальність за виховання молоді в дусі жертовного служіння та любові до Бога й України.

Підписання меморандуму про співпрацю між УГКЦ та Спілкою Української Молоді (СУМ)Трансляція наживо.Ukrainian Youth Association – CYM Global, СУМ в Україні#СУМ #Блаженніший_Святослав #УГКЦ #молодь #владика_Степан_Сус #греко_католики

Posted by Медіаресурс Української Греко-Католицької Церкви on Tuesday, January 28, 2020

«Це не початок, але продовження багаторічної співпраці між УГКЦ та нашою українською молоддю. Впевнений, що ця співпраця дасть добрі плоди», – зазначив голова Світової Управи СУМ Андрій Бігун.

Предстоятель подякував сумівцям за багаторічну співпрацю. Він вважає, що СУМ є однією з найактивніший молодіжних організацій, яка завжди втілювала у своїй роботі християнські засади і цінності. Архиєрей зауважив, що від початку заснування СУМу саме греко-католицькі священники були духовними провідниками цієї організації.

За його словами, документ допомагає виконати душпастирський обов’язок: подбати про виховання української молоді.

«Дякую за колосальну роботу, яку робить СУМ, виховуючи українських дітей та молодь. Це непросте завдання. Особливо сьогодні. Бо ми живемо на переломі певних культурних парадигм. У таких нових обставинах питання «Хто я є?!», особливо для молоді, буде стояти щораз гостріше», – сказав, під час церемонії підписання Меморандуму, Глава УГКЦ Святослав Шевчук та закликав Спілку Української Молоді й далі активно провадити її виховну працю.

На згадку про зустріч сумівці вручили Блаженнішому Святославу ремінь з емблемою СУМ.

При цьому Глава УГКЦ пі відзначив, що у християнській аскезі ремінь означає готовність бути підперезаним, щоб відкинути все зайве, що заважає добре йти вперед.

Крім того, владиці подарували ікону живописця Богдана Головацького із зображенням архангела Михаїла – Небесного Покровителя Спілки Української Молоді.

Нагадаємо, Спілка української молоді (СУМ) – громадська організація, яка об’єднує українську молодь на добровільних засадах та виховує свідомих, чесних і працьовитих громадян, відданих українців-державників, що виробляють світогляд на національно-християнських традиціях та ідеалах, виплеканих українською нацією протягом століть.