Побачило світ листопадово-грудневе число журналу «Крилаті»

0
82

Побачило світ листопадово-грудневе число журналу «Крилаті» – сумівського часопису для допитливих дітей та їхніх батьків.

Пропонуємо вам «експрес-мандрівку» його сторінками.

Ось закінчується іще один рік… У листопаді ми відзначаємо День свободи України. А в грудні до слухняних діточок завітає Святий Миколай, неслухняним – покладе під подушку різочку.  

Про який подарунок мрiяв хлопчик Михайлик – дізнаєшся у комiксi вiд Ольги Семиляк. Англiйська сторiночка розповість, як рiзнi подарунки звучать англiйською.

Цього разу «Поетична сторинка» та «Читальня» познайомлять тебе iз сучасною українською письменницею Марiєю Морозенко. Авторка розповiсть тобi, звiдки приходить снiг.

Марина Єщенко пiдготувала для тебе цiкавинки про дитячi роки Богдана-Iгоря Антонича.

Певно, що ти знаєш, що плiткувати – погана справа. Який вигляд плiткари мають зi сторони – розповість в оповiдцi брат Павло Лоєк.

Ти чув про «гравiтацiю» та «полярне сяйво»? Про цi природнi явища розповiсть Катерина Мiщук. А також Катерина навчить тебе використовувати в образотворчому мистецтвi технiку «монотипiя».

Вiдгадай, хто з тварин може провисіти на турніку найдовше? Це лiнивець, який харчується, спить, навіть дитинчат там народжує й годує. Все про цю дивовижну тваринку пiдготувала для тебе Оксана Кротюк.

Тетяна Савченко, Ольга Устимко та Ганна Мормоленко примусять твiй мозок «полузькати мiцнi горiшки» головоломок. А ще тебе чекає захоплива «Гра у снiжки», яку вигадав художник Вiталiй Сiчкарчук!

Хутчiй бери до рук журнал «Крилаті» та пройди лабiринтами захопливого лiтературного слова!

НАГАДУЄМО! Прередплатити журнал КРИЛАТІ можна он-лайн (в два “кліка”) на сайті: http://presa.ua/krilati.html