Осінні “Крилаті” гостять в нашій хаті

0
142

krilati

Вереснево-жовтневе число пригодницького журналу для дітей «Крилаті» чекає на своїх читачів.

Цей номер присвячений дитячій вірменській літературі. Серед авторів цього номеру – відомі вірменські письменники Ануш Варданян, Арам Арсенян, Ваагн Григорян, Левон Хечорян, Сатенік Казарян, Едвард Мілітонян, Гурген Баренц у перекладах Марини Єщенко, Ольги Семиляк та Ярослава Савчина.

Кумедні діалоги у вигляді коміксів для дітей і про дітей записала Роза Егіазарян, а переклала Тетяна Винник.

У рубриці «Зоопарк» з уст Оксани Кротюк читач дізнається, хто така «ківі».

Катерина Міщук навчить, як просто і красиво намалювати один із символів Вірменії – виноград. А для тих, хто цікавиться космосом, Катерина Міщук підготувала мандрівку на екзопланети, які перебувають поза Сонячною системою.

Марина Єщенко брала інтерв’ю про дитячі роки вірменського поета Гургена Карапетяна. А ще на шанувальників «Крилатих» чекають цікаві завдання та чудові ілюстрації!

Нагадаємо, що журнал українського юнацтва «Крилаті» є найбільшим видавничим проектом Спілки Української Молоді у світі.

Початки «Крилатих» сягають у 1949 рік, коли в Канаді розпочалося видання журналу для молоді «На Варті». У 1952 року це видання об’єднується з журналом «Крила».

Наприкінці 1990-х років «Крилаті» переїжджають до України, а з кінця 2007 року «Крилаті» були зареєстровані як пригодницький журнал і стають всеукраїнським виданням для українських дітей.

У 2015 році журнал “Крилаті” здобув перемогу у Всеукраїнському конкурсі на краще періодичне видання для дітей та молоді.