Члени СУ СУМ зустрілися з Послом України в Великій Британії

0
83

img_5698Представники Світової Управи СУМ зустрілися з Надзвичайним та Повноважним Послом України у Великій Британії Наталією Галібаренко.

Зустріч відбулася в українській амбасаді в рамках відзначення 70-ліття відновлення Спілки Української Молоді в Діаспорі.

Голова СУ СУМ поінформував дипломата про діяльність організації, яка сьогодні має свої осередки в 10-ти країнах світу та наголосив, що у своїй праці сумівці керуються принципом: «Не питай, що Україна має зробити для тебе, а питай, що ти маєш зробити для України».

«Цей принцип наша організація плекає впродовж вже понад 90-та років її існування. Прикладом цього є численні виховні та пропагандивні заходи, благодійні акції, спрямовані на підтримку українських військових та їхніх родин, поширення правди про ситуацію в Україні, захист її кордонів та національних інтересів», – наголосив др.Андрій Бігун.

img_5717

Пані Посол запевнила представників Світової Управи в зацікавленості у співпраці із крайовою організацією Спілки у Великій Британії та в продовженні реалізації  спільних проектів, до яких активно долучаються місцеві сумівські осередки.

Користуючись нагодою Наталія Галібаренко привітала членство Спілки Української Молоді з нагоди ювілею та побажала йому плідної праці на благо України.