Теплом зігріємо серця!

0
137

Цього року, вже вчетверте поспіль, сумівці світу гуртуються навколо участі в доброчинні акції «Теплом зігріємо серця»!

Її метою є підтримка родин українських бійців, а головно – дітей  українських військових, які захищають незалежність та територіальну цілісність Рідного Краю на Сході Батьківщини.

За час проведення акції, з 2014 року, сумівці передали хлопцям та дівчатам, обпаленим вогнем бойових дій, понад 4 тисячі подарунків-миколайчиків.

Не стане винятком й цей рік – члени Спілки Української Молоді з різних теренів уже почали збір коштів та гостинців для своїх ровесників з України. Зібрані в рамках акції пакунки буде передано маленьким адресатам з рук в руки.

Долучитися до цієї доброї справи може кожен,  зробивши свою пожертву чи принісши в місцевих осередок СУМ дитячий одяг, взуття, іграшки, книжки, солодощі, канцелярське приладдя. Головне –  щоб ваш дарунок був щирим. Тоді це тепло відчують ті, кому сьогодні потрібна наша підтримка та допомога!

Пам’ятаймо – раз добром зігріте серце вже повік не охолоне!

Теплом зігріємо серця!

З питань участі в акції  можна звертатися до місцевих осередків СУМ, Крайових Управи СУМ та Крайової Управи СУМ в Україні. Координатор акції – друг Юрій Іляш ([email protected])