Теплом Зігріємо Серця. Подарунки прибули в Україну

0
138

Юні українці з Канади, Австралії, Сполучених Штатів Америки, Німеччини, Бельгії та Великобританії об’єднані в лавах Спілки Української Молоді, зібрали та передали подарунки для своїх ровесників в Україні, батьки яких виконують бойові завдання в зоні АТО.

Гостинці доправлять до різних областей, де діють місцеві організації СУМ в Україні. Зокрема в Калуші, Львові, Тернополі, Хмельницьку, Чернігові, Сквирі, Бобринцю, Дніпропетровську та Києві.

Загалом СУМівці з США, Канади, Австралії, Німеччини, Бельгії та Великобританії зібрали понад 700 пакунків з одягом, взуттям, шкільним приладдям та солодощами та понад 12 000$, що дозволить закупити ще близько 800 подарунків.

P_20151213_222221

В першу чергу такі подарунки передадуть дітям, батьки яких загинули на Сході країни, обороняючи незалежність та територіальну цілісність нашої держави, дітям з особливими потребами, чиї батьки перебувають в зоні АТО. Крім дітей з сімей військових, гостинці отримають й малюки з родин вимушених переселенців.

На думку СУМівців, окрім практичного, ця акція має й велике моральне значення, адже засвідчує єдність українців світу, незалежно від місця їх проживання чи віку.

Варто зазначити, що акцію «Теплом зігріємо серця» наша організація проводить вдруге. Минулорічна охопила понад 500 дітей вимушено переселених осіб, які через воєнні дії на сході змушені були покинути свої домівки.

Осередок Буффало.
Осередок Боффало.
Осередок Випанні.
Осередок Випанні.
Відділ Стемфорд
Відділ Стемфорд
Осередок Гошен
Осередок Гошен
Осередок Йрнкерс
Осередок Йонкерс
Осередок Паллатайн
Осередок Паллатайн
Осередок Філадельфії
Осередок Філадельфії
Осередок Сиракузи
Осередок Сиракузи
Осередок Нью-Йорк
Осередок Нью-Йорк
Осередок Пассейк
Осередок Пассейк
Осередок Ірвінґтон
Осередок Ірвінґтон