Світова Сторінка СУМ в Австралії КУ Австралія Як відзначати 110-ту річницю з дня народження Бандери?

Як відзначати 110-ту річницю з дня народження Бандери?

0
Як відзначати 110-ту річницю з дня народження Бандери?

Відзначаючи 110-ту річницю з дня народження і 60-ту річницю з дня загибелі Провідника Організації Українських націоналістів Степана Бандери, Провід ОУН (б) заявляє, що боротьба за українську незалежність перейшла на новий етап. 

Сьогодні ми потребуємо захисту і зміцнення Української Держави. Її існування ні в якому разі не може ставитися під сумнів діями, що фактично руйнують цю державу. Розмови про новий Майдан, “справжню” революцію, культ “боротьби з корупцією” не перекреслять факту зміцнення українського суспільства та інститутів влади. Це ще не та держава, яку ми хочемо мати, однак після Революції Гідності ми вже на правильному шляху.

Переможна Революція може швидко привести до влади нові політичні сили, але вона не може так само швидко змінити свідомість українців, яка знищувалася століттями різними окупаційними режимами. Всі недоліки нашого суспільного життя, включно з корупцією, пострадянською системою влади, старими структурами влади (часто ще не зміненими по суті, але перейменованими), пасивністю, низькою особистою і професійною культурою значної частини наших співгромадян, ми розуміємо, що на нас ще чекає велика праця і боротьба. Тому сьогодні, як ніколи, ми потребуємо згуртованості і впевненості у власних силах.

Читати дальше – https://www.facebook.com/au.CYM/posts/2047635331987100