Сумівці Аргентини розпочали рік таборуванням

0
544

Розпочав роботу крайовий табір СУМ в Аргентині «Чарівна шапка». Місцем його проведення обрано оселю «Веселка» Українського культурного товариства «Просвіта».

І хоча табір відбувається в січні, з 5 по 12 число, однаr він є літнім. Не дивуйтеся! Аргентина розташована в Південній півкулі Землі. Тож, коли на європейському календарі зима, в Аргентину – спекотне літо!

Цим користають місцеві сумівці, які обрали саме цю пору для спільного таборування.

Свій табір вони присвятили пам’яті подруги Марусі Патинок-Мороз, що 4 січня цього року відійшла у Вічність.

«Активна членкиня нашої громади, в Товаристві Просвіта, в ОЖП та особливо в нашій Організації, в якій була неодноразово обрана Головою. Добра й мудра людина, завжди передавала свою силу, мужність, характер і завзятість», – згадують про подругу Марусю сумівці Аргентини.

Провадить табором команада у складі: комендант: Лара Назарик, бунчужна: Іріна Назарик, писар та референт спорту: Данка Юзущук, обозні: Наталя Юзущук, Карен Котик, Фернандо Лесик, інтенданти-скарбники: Каріна Нос, Мар’яна Горішна, Степан Данилишин.

Підтабір Молодшого Юнацтва, натхненний фільмом Гаррі Поттера, розділений на дві групи: «Хата “Дніпро”» і «Хата “Десна”».

Його тематика густо мережена українськими легендами, казками та розповідями.

Підтабір Старшого Юнацтва дізнається про перебіг Помаранчевої Революції, Революції Гідності та нинішньої російської агресії щодо України.