Вечір з командою Нескорених

0
487

В часі побуту учасників на Іграх Нескорених в Сіднеї, дня 25-го жовтня відбулася розваговий вечір-зустріч з нашими Героями у Gallon Wine Bar. В цей вечір також зорганізувалося  благодійну акцію для допомоги ветеранам АТО, через Український Кризовий Фонд фонд (Ukraine Crisis Appeal). Організатори вечора була Крайова Управa СУМ Австралії.

Присутні мали гарну нагоду брати участь в тихому аукціонi де були розіграні різні українські призи та ювілейна монета Кіборгів – українських волонтерів які воювали у Донецькому аеропортi (2013-2014). Монета була несподівано подарована від капітана збірної, Сергія Ільницького.

При ці нагоді, була презентація книжки, “Добробати”, про історію добровільних військових батальйонів які першi воювали проти російского агресора 2014 році.

Серед гостей на зустрічi з героями, було приємно вітати Вадимa Свириденка, уповноваженого Презендентом України з питань реабілітації учасників антитерористичної операції. Також була присутні радники та медія МВС України.

В неділю 27-го жовтня, відбудеться закриття Ігор Нескорених. Українська команда на даний час виграла 20 медалів, – 10 золотих, 7 сріблих, та 3 бронзи. Нам велика честь в імені нашої організації, що мали мали нагоду бути з такими мужними людьми – ми віримо, що їхним прикладом ми переможемо усі наші стурбованості, а головно ми разом з ними – хоч лише іншим способом, готові надалі обстовювати честь України та цю честь ми готові боронити!

Слава українським Героям Ігри Нескорених! Слава Україні!