Сумівці Австралії отримали нагороди МВС України

0
967

Членів СУМ в Австралії Стефана Романіва, Дарку Сенько, Петра Кобрина (ст), Миколу Матіюка та Ярослава Думу нагороджено медаллю Міністерства внутрішніх справ України за міжнародне співробітництво.

«Ми погодилися що медаллю приймаємо не для себе але в імені Огркомітету СУОА Ігри Нескорених, в імені кожного який спричинився до підготовки та перебування наших спортсменів, тренерів, організаторів та родин, – написав на свої сторінці у мережі Фейсбук сумівець, голова Союзу Українських Організацій в Австралії друг Стефан Романів. – Це честь для кожного у свій спосіб віддячитися тим, які воювали та воюють у війні проти російського агресора на Східній Україні. Шануймо їх! Бо вони того варті ! Слава Україні!».

А член СУМ в Австралії, почесний консул України в Сіднеї друг Ярослав Дума додає: «Збірна України Invictus Games, воїни, що боронять українську землю від ворога, підтримувати їх честь для нас.  Українська громада в Австралії відчуває їх біль, пишається та вболіває за ветеранів АТО».

В свою чергу, капітан команди Сергій Ільницький подякував українцям в Австралії за постійну підтримку воїнів, що боронять країну від  ворога  та велику увагу до команди Нескорених.

«Раді бути присутні в такий поважній громаді. Своїм прикладом ви демонструєте, що об’єднавшись українці можуть зробити дуже багато.  Разом ми доводимо, що Україна переможе, Україна незламна і українці найкраща нація», – цитує Сергія Ільницького сайт МВС України.