Ігри Нескорених в Сіднеї 2018

0
535

20-го жовтня в Сіднеї розпочався Ігри Нескорених – міжнародні спортивні змагання в параолімпійському стилі, засновані принцом Гаррі в 2014 році. У змагання беруть участь військовослужбовці та ветерани з обмеженими фізичними можливостями, отриманими під час виконання службових обов’язків. В цих Іграх Нескорених, взяли участь ветерани війн з 18 країн світу. Серед них Герої України, які отримали поранення в зоні АТО та залишились інвалідами, захищаючи свою Батьківщину.

Крайова Управа Спілки Українскої Молоді Австралії та осередок СУМ в Сіднеї разом з Українскої спільнотою, вітали Українских Героїв на летовищі та у свої домівці, Домі Молоді.

Українці в Австралії підтримують Героїв на всіх змагань. Вже третій день Ігри і Україна брала участь в трьох змаганнях, велоперегонів, веслування та плавання. Україна вже отримала чотири золоті медалі (з веслування) та одну бронзу (у велоперегонах).

22-го жовтня була можливість для української молоді в Сіднею поспілкуватися з Українськими учасниками Ігор. Мати гарну і незабутню зустріч з ними. Також у ці зустрічі взяли участь члени Крайові Управи СУМ в Австралії, а саме: голова д. Андрій Дума та генеральний секретар д. Маркіян Стефанишин.

Щиросердечно бажаємо високих спортивних досягнень у цих змаганнях, кріпкого здоров’я, радості, любові та миру у Вашому молодому житті.

 

Слава Українським Героям Ігри Нескорених! Слава Україні!