Сумівці передали різдвяні подарунки дітям миколаївських десантників

0
56

У Миколаєві діти військовослужбовців 79 окремої десантно-штурмової бригади ДШВ Збройних Сил України отримали різдвяні іменні подарунки від членів Спілки Української Молоді в рамках акції «Теплом зігріємо серця».

Представник осередку Спілки Української Молоді на Миколаївщині СУМ в Україні Ольга Поліщук розповіла про велику організаційну роботу, яка передувала святу.

– Це світова акція, «Теплом зігріємо серця», яка проводиться з 2014 року. У Миколаєві – лише вдруге. Пакунки надходили з-за кордону, з Іспанії, з США, інші пакунки фінансувалися також СУМ в Канаді. Ми зібрали понад 400 подарунків для дітей військовослужбовців бригади. Частина їх ще в дорозі… Але більша частина вже є і ми раді привітати і вас, шановні військовослужбовці, з Різдвяними святами.Кожен подарунок – оригінальний, абсолютно однакових та типових – не було.

Ровесники з української діаспори Іспанії та США подарували дітям миколаївських десантників іграшки та сувеніри, пакунки солодощів, олівці, приладдя для занять творчістю, книги, інші милі дитячому серцю речі, акуратно упаковані в нові шкільні наплічники.