Зустріч з д-р Філліпом Карбером

0
522

Наші СУМівці під час зустрічі з визнаним експертом в області охорони, колишнім військовим і президентом Potomac Foundation, д-р Філліпом Карбером.

Третього грудня 2016 року в осередку СУМ НЙ у Будинку Державницьких Організацій, сумівці з Нью Йорку і зокрема, рої “Самооборона Майдану” та “Чорноморці” при Відділі Юнацтва №1 “Канів” у Нью Йорку, взяли участь у зустрічі з  військовим експертом професором Джоржтаунського університету Філіпом Карбером. Ця зустріч справила на мене  незабутнє враження,було отримано багато інформації від людини, яка безпосередньо перебувала поміж нашими солдатами в епіцентрі бойових дій. Філіп Карбер розповів нам про  життя наших військових на передових позиціях; про сильний дух патріотизму і мужності у наших воїнів, любов до рідної землі, які перемагають холод, голод, біль і страх. Це все – про наших героїв, що мужньо стали на захист наших кордонів.  Уважно слухаючи виступ я переживала гордість за наших солдатів, які практично у неможливих умовах, не маючи відповідної зброї і військового устаткування утримують бойові позиції і власним життям стримують навалу російських агресорів. Мене вразила емоційна розповідь однієї ситуації на фронті коли  бачивши що в солдат практично немає належного бойового спорядження, зброї ,професор Карбер запитався  хлопців скільки ви можете чи будете стояти, адже ви є погано озброєні і одягнені, вони не хвилини не думаючи відповіли- “ми тут до останнього патрона”. Такі розповіді очевидців  дають зрозуміти, що наша земля багата справжніми патріотами, справжніми героями і я є горда з цього.
В той самий час в душі нестерпний біль за родини тих хто втрачає в цій гібридній війні своїх найдорожчих людей батьків, братів, чоловіків, коханих і дорогих людей. Також я вдячна професору Філіпу Карберу за його відверту розповідь за таких людей як він, що  мають бажання доносити і розповідати світові , різним громадам і організаціям про реальний стан речей, що відбувається зараз на передових позиціях , сподіваюся що завдяки таким людям, як пан Карбер  світ нарешті почує і належним чином відреагує на дану ситуацію, що є в моїй країні.
Ми переможемо і виженемо чужинців із нашої рідної землі.
СЛАВА УКРАЇНІ
Марія Семчук