Акція Теплом Зігріємо Серця 2016

0
481

Ця акція є для благо дітей, чиї батьки воюють в АТО, для дітей-сиріт, батько чи мати котрих загинули в АТО, а також для дітей-переселенців з тимчасово окупованих Росією територій України. Подарунки заплановано роздати дітям на день Св. Миколая.

Оба рої старшого юнацтва осередку СУМ ім. ген.-хор. Тараса Чупринки в Ню Йорку “Самооборона Майдану” та “Чорноморці” взяли участь в благодійній акції Спілки Української Молоді “Теплом зігріємо серця”. Як і минулого року сумівці з Ню Йорку активно підтримали цю благочинну акцію, зорганізовану Крайовою Управою Спілки Української Молоді в Америці, долучившись до збору подарунків для дітей українських військовиків, що стоять на захисті незалежності та територіальної цілісності нашої України на Донбасі. Юні сумівці зібрали і відправили 15 пакунків для 72 дітей із Хмельниччини.
Ця акція дає можливість ще раз сказати цілому світові що ми українці є єдині й засвідчує міцний звязок між українством усього світу. Для українських дітей та молоді це є можливість також показати, що ми юні сумівці Америки є завжди думками разом з нашими українськими однолітками, хочемо якнайбільше підтримати і допомогти їх у цей нелегкий час, а також молимося, щоб в кожній із родин, де чекають, щоб батьки, брати та чоловіки чи дружини повертались додому живими.
Ця акція є реальною можливістю створити маленьке свято для дітей і викликати їхні щирі посмішки. Пам’ятаймо, що раз добром зігріте серце – вік не охолоне.
Марія Семчук

 

img_0380

img_0373

img_0369

img_0365