День Сумівської Молоді 2019

0
385

1-го травня 2019 р.

Дорогі батьки та прихильники – Вітаємо Вас сумівським привітом, «Гартуйсь»!

Управа осередку СУМ ім. Миколи Павлушкова разом з булавами відділів юнацтва «Одеса» та «Маріуполь» запрошують Вас на річне свято «День Сумівської Молоді» яке відбудеться 8-го червня 2019 р. в приміщеннях СУМ-ООЧСУ в Палатайні (136 E. Illinois St). Цьогорічне наше свято відбудеться спільно з осередком СУМ ім. полк. Д. Вітовського і відділу юнацтва «Дрогобич» в Палатайні. 

Що є «День Сумівської Молоді»? 

Це є свято коли ціла сумівська родина збирається разом, щоб урочисто відзначити всі сумівські здобутки протягом минулого року.  Це є нагода, щоб скласти признання та подяку виховникам і впорядникам, членам булави та управи, Батьківському Комітетові та всім батькам за всю їхню жертвенну та віддану працю протягом року. Особливо на цьому святі юнаки та юначки котрі успішно здали юнацькі іспити складають юнацькі присяги та отримують відзнаки.  Також на цьому святі надаються підвищення виховних та організаційних ступенів (суспільник, міжнародник, ратник, культурник) для заслужених членів СУМ.

Програма «Дня Сумівської Молоді»

Керуючись сумівським гаслом «Бог і Україна», програма дня починається з Богослужінням.  Відтак програма ділиться на святочну та розвагову частини. До святочної частини входять сумівський апель з піднесенням прапорів та організаційні розпорядження.  Опісля відбудеться розвагова програма дня.  Цього року учасники Дня Сумівської Молоді зможуть  користуватися обслугами фестивалю «Червона Рута».  Участь всіх членів Осередку В ОДНОСТРОЯХ є обов’язкова.  Просимо також мати щоденне вбрання для розвагової частини. 

День Сумівської Молоді є найголовніше свято сумівського діяльного року, тому ми підкреслюємо важливість Вашої присутности і закликаємо Вас до активної участи в цьому святі!

Честь України!                                                                      Готов Боронити!

За управу

Павло Бандрівський                         Андрій Ґлубіш                                   Богдана Багрій

          голова                           референт Дня Сумівської Молоді                       писар