Завершилось навчання з 3D-моделювання

0
16

Твій 3D-світ у Tinkercad

Завершилась навчальна онлайн програма “Твій 3D-світ у Tinkercad”. До онлайн курсу було відібрано дітей віком 13-16 років. Навчальна програма тривала 5 днів, в рамках якої школярі познайомилися з технологіями та спробували застосувати 3D-моделювання у онлайн-середовищі Tinkercad.

Діти відбули корисні канікули, адже онлайн курс з 3D-моделювання проходив саме в часі шкільних осінніх канікул. Щодня заняття тривали по 1,5 години, там учасники програми покращували свої навички цифрової грамотності. Загалом навчання сприяло розвиткові просторової уяви, творчого мислення та комунікаційних навичок. 

“Вдячна чудовим менторам за такий цікавий та розвиваючий курс з “3D моделювання”. Дитина усі заняття відвідувала із нетерпінням та захопленням (усі інші справи відійшли на задній план)! Будемо чекати ще нових курсів”, – ділиться враженнями Паньків Уляна Василівна, мама  учасниці програми Юлії.

Навчання здійснювалося у віртуальному класі, в якому постійно був доступний увесь необхідний навчальний матеріал, інструкції до кожного заняття, додаткові відкриті ресурси, інтерактивні завдання.

Програма курсу передбачала наступні виклади:

●Рум-тур по Tinkercad: можливості середовища;

● Інструменти Tinkercad для 3D моделювання: від простого до складного;

● Можливості роботи з файлами;

● Створення 3D моделей за допомогою програмного коду;

● Мережева робота у Tinkercad.

Все навчання була зосереджена на безкоштовній онлайн-програмі для 3D моделювання «Tinkercad», яка працює прямо у веб-браузері. Цей онлайн інструмент застосовується для моделюванням тривимірних об’єктів з можливістю друку їх на 3D-принтері.

В рамках проєкту придбано 3D-принтер, який дозволить унаочнити розроблені дітьми проєкти, а також дозволить розвивати та вдосконалювати подібні курси в майбутньому.

Тренери курсу пояснюють на онлайн заняттях основні принципи побудови 3D-моделей, а також надають менторську підтримку всім учасниками впродовж навчання. Вела курс Степанченко Леся Петрівна, випускниця ПНУ факультету математики та інформатики,  вчителька Угорницького Ліцею Івано-Франківської міської ради, активна волонтерка Code Club.

Онлайн курс відбувся  завдяки постійній підтримці координатора  проєкту Власій Олесі Орестівни,  доцента кафедри математики та інформатики і методики навчання,  куратора Code Club у Івано-Франківській області, у межах ініціативи Meet and Code що фінансується корпорацією SAP та Федеральним міністерством внутрішніх справ Німеччини. В Україні Meet and Code впроваджується Ресурсним центром ГУРТ у співпраці з організаціями TechSoup Europe та Haus des Stiftens gGmbH.

СУМ в Україні https://cym.org/ua

КНІС https://comp-sc.pnu.edu.ua/КМІМВ https://kmimn.pnu.edu.ua/