Сумівець бігав і ще раз бігає для добра Українскі благодій

  0
  465

  В неділю 3-го вересня 2017р. понад 2,000 людей брали участь в 20-ому змагання Вольвергамптонського марафон 26.2 міль (42.195км). Між ними бігав гол. СУМ, осередку міста Волвергамптон друг. Михайло Федик на благодійну ціль «Тарасівку».

  Це був другий марафон цього року. Перший марафон, дня 2-го Квітня 2017р. відбіг у місті Манчестері, в якому брали участь 15,000 марафонці де закінчив у 5-ять год. 2-і хв. і 50-ять с. Ціль першого марафону був для «British – Ukr Aid» із своіми зусилами передано £3,200.92п. на поміч родинам А.Т.О.

  https://www.justgiving.com/fundraising/mychailo-fedyk

  Вертаючись до другого марафону у Волвергамптоні в намірі закінчення будівництво суменятам в «Тарасівці». Час №2 марафон закінчив у 5-ять год. 38-ім хв. і 55-ять с.
  Як сумівець, Михайло провів своє веселе юнацтво на таборах в Тарасівці, незабуваючи ці радісні моменти свого українського виховання, Михайло поклав всю свою силу як вдячну любов і зібрав £2,276.17п.

  https://www.justgiving.com/crowdfunding/mychailo-fedyk

  Михайло сказав що коли досягнув 50-ять років життя, глибоко відчув потребу помогти улюблені неньці Україні, яка знова знаходиться в боротьбі за свою власну землю проти ворога. Одного разу по телебаченні, побачив програму про спортивний марафон у Лондоні.
  Ідея взяти участь видалася мені шаленим і особистим викликом, тож відразу виповнив анкету – але на великий жаль мені не вдалося у бальотуванні.
  Я тоді зареєструвався на марафон у Манчестері – і ого якраз вдалося!

  Ну, почав тренуватися, тиждень за тижнем, місяць за місяцем і нарешті досягнув свою потрібну витривалість і силу змагатися.
  Я ніколи своєму житті думав що Я закінчу ані один марафон але із молитвою і допомогою нашого Всевишнього Бога успішно досягнув не тільки один а ще другий! Дорога не була легкою, але громадяни Манчестеру та Вольвергамптону мене сильно і велично підтримували до фінішної лінії та вдячно отримав свої нагороди, медалі.
  Марафони виконав свідомою думкою, горячем серцем і силою душі.

  Від глибокого серця, щиро Дякую всім Жертводавцям і Друзям за їхню грошову і моральну підтримку продовж того часу – З Вами, було можливо!
  Хай Милосердний Господь сто-тисячно нагородить всім за ваше велике добро!
  Із Божою Допомогою – До Наступного Благодійного Марафону!

  Честь Україні! ​Готов Боронити!

  гол. СУМ Волвергамптоні ​Михайло Федик (Марафонець)