Україна 2017

0
509

Протягом місяця серпня, Українське Товариство Просвіта відбуло поїздку до України, ця поїздка відбулася від 9 до 26 серпня. У групі брали участь члени Спілки Української Молоді з Аргентини.

Танцюристий ансамбль Тва. Просвіта взяв участь у Міжнародному Фестивалі Танцю та Культури, що проходив у місті Львові з дня 11 до 14 серпня. Центральне відзначення фестивалю було 120 річниця прибуття перших українських поселенців до Аргентинської республіки.

В продовж цього фестивалю учасники брали участь у семінарі, організований членами Волинського національного хору, виступали у Шевченківському Гаї та у Львівській Оперні залі.

У фестивалі взяв участь Хор Воля, який належить до Спілки Української Молоді з міста Манчестер у Великі Британії, що провадить Михайло Мандзій.

В останній день фестивалю сумівтці з Аргентини, Великобританії України мали можливість зустрітись та обмінятися досвідом, історіями, анекдотами та співати деякі пісні.

Закінчений фестиваль у Львові група виїхала до міст Чернівці та Тернопіль. У цьому другому місті танцювальна група виконувала функцію біля Тернопільського театру.

Наприкінці поїздки у місті Києві танцювальна група мала можливість провести семінар разом з ансамблем українських танці Вірського.

У День прапора делегація відвідала Патріарха Греко-Католицької Церкви в Україні, Святослава Шевчука, який прийняв нас у свої резиденції, і з ким ми мали можливість провести зустріч.

Після візити до Патріарха Греко-Католицької Церкви делегація вирушила на Майдан Незалежності.

В день незалежності Сумівці вирушили на Майдан Незалежності, щоб бути присутні на параді та на урочистих відзначень річниці незалежності України.