Спілка Української Молоді України у Великобританії потребує вашої допомоги для збору коштів на Тарасівку.

0
168

Спілка Української Молоді України у Великобританії потребує вашої допомоги для збору коштів на Тарасівку.

Тарасівка – це частинка України в серці Англії.

Трав’яний майданчик площею 36 десятків- це колишній військовий табір, розташований у Вестон-он-Трент, Дербішир, що був придбаний в 1964 році Спілкою Української Молоді

Від того часу Тарасівка була центром багатьох культурних, соціальних та спортивних подій, а також місцем щорічних літніх таборів для дітей віком від 3 до 17 років.

Ці табори унікальні: вони поєднують в собі величезний досвід проживання в наметах та бараках з різноманітними розважальними та спортивними подіями, які є важливим навчальним елементом, що додає до розвитку особи життєвих навичок та патріотичного виховання.

Протягом багатьох десятиріч, відвідуючи літні табори діти діаспори розширювали знання про українську культуру, традиції, історію, сучасні політичні та соціальні питання в Україні.

Для багатьох у центрі громади було знайдено величезне число друзів на все життя, і зараз багато сімей нараховують членів аж до четвертого покоління.

Як неприбуткова організація, ми здаємо майданчики та приміщення для місцевих та регіональних клубів та організацій (школярі – скаутс, караванні клуби, благодійні розважальні пробіжки та різноманітні міроприємства ,тощо). Це приносить істотний дохід який підтримує утримання та догляд за територією та об’єктами (включаючи оплату комунальних платежів та податків). Ми постійно з 2015 року, вдосконалюємо територію та умови, збираючи кошти серед української громади та за її межами, а також заохочуємо наших дорослих членів жертвувати свій час у загальному догляді за територіями та будівлями.

Наш проект перед пандемією «Ковід-19» був відремонтувати та відновити основний зал громади та провести необхідні відновки інших будівель, а також зібрати кошти для придбання необхідних меблів та обладнання до сезону 2020 року. На жаль, «обмеження» та дотримання порад уряду по ізоляції привели до скасування всіх подій та зупинці аренди Тарасівки на 2020 рік, що привело до зупинки доходу якнайшвидше до кінця весни 2021 року. Це великий удар для Тарасівки.

Незважаючи на «обмеження» місцеві дорослі провели деякі волонтерні роботи по ремонту головного залу Тарасівки (місткість 350 чоловік, ліцензований бар, заклади громадського харчування та сцена), але на жаль, це тепер зупинилось і не завершилось. Робота щодо вдосконалення та оновлення інших об’єктів Тарасівки зараз затримується на невизначений термін, якщо не можна буде знайти кошти.

На завершення віднови основного залу громади, потрібно 30,000 фунтів на придбання нових меблів, 40 нових ліжок та матраців у дитячих бараках та нових вікон для гуртожитків для батьків та малюків.

Завершення реконструкції та оновлення під час кризового періоду дозволить нам збільшити наш потенціал для отримання прибутку в майбутньому – як тільки ми зможемо відкрити наші ворота, та запропонувати більш доглянуте та покращене обладнання для наших членів, місцевої громади та організацій. Це також створить більш стійке майбутнє для Тарасівки щоб продовжувати служити центральним місцем для українців у Великобританії.

Просимо вашої підтримки.

Усі пожертви будуть вдячно отримані.