Сумівці Америки привітали нового єпископа-помічника Філадельфійської архиєпархії УГКЦ

0
361

Сумівці Америки привітали нововисвяченого єпископа-помічника Філадельфійської архиєпархії УГКЦ Преосвященного Андрія Рабія.

Представники Крайової Управи СУМА та осередку СУМ ім. УПА у Філядельфії взяли участь Архієрейській Літургії та вручили владиці Андрію коровай, як символ добра, достатку та гостинності.

З вітальним словом до новопоставленого архієрея звернувся Голова КУ СУМ в Америці друг Юрій Микитин.

«Ми віримо що Ви будите для нас добрим пастирем та духовним Батьком! Запевняємо, що в особі членства Спілки Української Молоді Ви завжди будете мати вірних друзів та помічників!», – сказав, звертаючись до владики Андрія, друг Юрій Микитин.

Новопризначений єпископ-помічник Філадельфійської Української Католицької Архиєпархії Андрій Рабій народився 1 жовтня 1975 року у Львові. Навчався в українській семінарії святого Йосафата у Вашингтоні, Католицькому університеті Америки, Домініканському богословському інституті у Вашингтоні.

Дияконські свячення отримав 15 листопада 1998 року, а священичі — 19 грудня 2001 року.

Виконував різні душпастирські служіння у Філадельфійській архиєпархії УГКЦ. Дотепер о.Андрій Рабій виконував служіння протосинкела архиєпархії, був віце-канцлером, членом Колегії радників архиєпархії, членом Адміністративної ради Католицької Єпископської Конференції Пенсильванії, членом Ради пресвітерів архиєпархії, директором Центру запобігання та захисту дітей і молоді.

8 серпня 2017 Папа Франциск призначив отця Андрія Рабія єпископом-помічником Філадельфійської архиєпархії і надав йому титул єпископа Германіціани.

Єпископські свяченні відбулися 3 вересня 2017 року в Архикатедральному Соборі св. Юра у Львові.

24 вересня 2017 року владика Андрій Рабій був офіційно представлений в Філадельфійській митрополії під час Архиєрейської Божественної Літургії в Українській Католицькій Катедрі Непорочного Зачаття.