Голова КУ СУМ в Америці взяв участь в зустрічі Президента України з лідерами української громади США

0
368

Голова Крайової Управи СУМ в Америці друг Юрій Микитин взяв участь у зустрічі з Президентом України Петра Порошенка з лідерами української громади та представниками кримськотатарських організацій в США.

Захід відбувся в приміщенні Українського музею м.Нью-Йорк.

Глава держави подякував закордонним українцям за підтримку та допомогу.

“Ніколи за всю історію української держави, після відновлення незалежності, Україна не відчувала такої величезної допомоги, об’єднання всіх українців світу, щоб реалізовувати завдання, які зараз стоять перед українською державою”, – цитує слова Президента його прес-служба.

Зокрема, Петро Порошенко нагадав про створення нової армії України, в тому числі з допомогою української діаспори. Глава держави відзначив кроки, які зробив американський Конгрес у допомозі Україні, в тому числі рішення про надання оборонної зброї.

Глава держави також нагадав про вшанування 85-річчя роковин Голодомору і важливість визнання його геноцидом. “Ми не просто зараз захищаємо Україну і українців, які віддали своє життя за нашу незалежність, але ми пам’ятаємо нашу історію і зберігаємо пам’ять”, – підкреслив Петро Порошенко.