Слово отця А. Фіґоля – капелана КУ СУМ

0
112

Дорогі Подругу і Друзі у Христі, Слава Ісусу Христу!

Дорогі СУМ-івці, Гартуйсь!

Поперше, я дуже вдячний Крайовій Управі СУМ Канади та за благословенням Владики, що назначили мене капеланом Крайової Управи. З тим, мав нагоду попрацювати з вами і вашими делеґатами на нещодавному Пленумі СУМ Канади про стан Капеланства по осередках. Від того час дуже багато змінилось, неочікуванний Короновірус перехопив ввесь світ. Я надіюсь і молюсь, що Ви, Ваші родини і вся наша СУМівська родина здорові, сильні духом і в безпеці.

Тим що ДВЕРІ ЦЕРКВИ ЗАКРИТІ задля безпеки парафіян через Короновірус, будьте впевнені що молитва в Церкві далі лунає. Священники і Владики далі правлять обрядові відправи але без прихожан. Признаюсь, що нам також дуже дивно. 

Однак, будьте впевнені, що ВИ НЕ переживаєте САМІ, ми разом і з нами Бог. Запевняю Вас, що кожної Служби Божої я молюсь за Вас, за усіх СУМівців, за те, щоб Господь Бог беріг нас у вірі і надії, чи ми здорові чи хворі.

Знаємо що цього року буде дуже дуже інакше. Багато питають, як то без благословення лози? Без благословення кошиків? Без плащаниці? Без процесії навкруги Церкви? Відповідь на це – так !
АЛЕ
Провід Церкви закликають усіх вірних, усіх СУМівців, до створення ДОМАШНЬОЇ ЦЕРКВИ. Молитися і благословити у своїх домах і брати участь на відправах через живе-стріминг вашої або сусідньої парафії.

Тут лінки кожної Архієпархії та Епархії УГКЦ і УПЦ Канади
http://archeparchy.ca/news_details.php?news_id=886
https://uocc.ca
https://eeparchy.com/2020/04/02/pastoral-message-for-holy-week-and-easter-april-1-2020-eng-ukr/
https://www.skeparchy.org/wordpress/category/news/
https://uocceast.ca https://www.royaldoors.net/2020/03/2020-streaming-liturgical-services/

Входім у Страсний Тиждень вірно і з надією що буде Воскресіння бо з нами Бог.

Ваш у Христі, друг о. Андрій Фіґоль