Розпочався підготовчий етап цьогорічної акції «Теплом зігріємо серця»

0
492

Розпочався підготовчий етап акції «Теплом зігріємо серця» 2019, завданням якої є збір подарунків-«миколайчиків» або ж коштів на придбання таких гостинців для дітей українських бійців та дітей вимушених переселенців з Донбасу.

Загалом, за п’ять років проведення акції «Теплом зігріємо серця», сумівці в цілому зібрали понад 9 тис 500 пакунків із  дарунками, на загальну суму – понад 275  тисяч доларів.

Закликаємо Крайові Управи, Ініціативні Групи зі створення СУМ, осередки, організаційні клітини, поодиноких сумівців, їхніх батьків та людей доброї волі розпочати збір коштів та  канцелярського і шкільного приладдя, теплого одягу, взуття, книг, іграшок та ін. для дітей, на яких спрямована ця акція.

Про організаційні деталі можна дізнатися у Крайовій Управі вашого терену.

Деталі акції можна отримати в Обіжному Листі 19/2019 Kрайової Управи СУМ від 14 вересня 2018 року.

ДОПОМОЖІТЬ ПОТІШИТИ ПОДАРУНКАМИ ВІД СВЯТОГО ОТЦЯ НИКОЛАЯ ДІТЕЙ В УКРАЇНІ!

Щераз користаємо з нагоди, щоби скласти ЩИРУ ПОДЯКУ всім, котрим брали участь у цій благодійній акції минулого року, зокрема всім осередкам СУМ в Канаді: Калґарі, Едмонтон, Вінніпеґ, Монтреаль, Оттава, Торонто, Етобіко, Міссіссаґа, Гамільтон, Ст.Катеринс, як і також численним індивідуальним жертводавцям, які зібрали рекордну суму, а саме поверх $17,000 (US $13,000) чим обдарували понад 500 дітей!

Щиру подяку також ФОРУМ TV і радіопрограмі ПІСНЯ УКРАЇНИ за їх медійну допомогу в кампанії!

Повний звіт з минулорічної акції можна прочитати тут: ТЗС 2018