Крайовий Табір Молоді 2018/19

0
585

З нагоди 70-ліття поселення українців в Австралії, Крайова Управа СУМ провела Ювілейний Крайовий Літний Табір Молоді, який відбувся на оселі “Карпати” неподалік Мельборну, Вікторія. Табір розпочався 26-го грудня 2018 до 3-го січня 2019 під назвою ‘Разом Сила!’.

Присутніх у Таборі понад 200 учасників та гостей з різних осередків Австралії. Учасники табору зустріли багато нових друзів та мали гарні спогади про минулу і незабутню історію нашого поселення у цій країні. В програмі були мандрівки, спорт, гри, забави для учасників, мистецькі заняття, культурно-освітні програми та ручні вироби. Гарно пройшла зустріч Нового Року з традиційною Ватрою, веселою забавою.

Всі учасники Табору зробили і підписали Різдвяні картки про пам’ять наших воїнів, військово-полонених та політв’язнів, які страждають у російських тюрмах за волю і незалежність Української держави.

Крайова Управа СУМ в Австралії дякує всім учасникам табору, команді, батькам, кухарям, виховникам та усім які причинилися до успішного проведення Табору. Особливо осередку СУМ Мельборну за їхню гостинність.

Фото-світлини можна оглянути тут.