День вшанування смерті провідника ОУН Степана Бандери

0
22

В день 62-ої річниці смерті провідника ОУН Степана Бандери, 15-го жовтня вшановуємо його світлу пам’ять. Спілка Української Молоді, як молодіжна та націоналістична організація, вважає Бандеру як героя України та символ воюючої нації.

Задумуємо, чому саме Бандері ставлять пам’ятники, чому саме про Степана Бандеру пишуть книжки, чому саме про Степана Бандеру знімають фільми, чому саме Бандеру вшановують у всіх куточках України та далеко за її межами, чому називають осередки в його імені як патрона?

Степан Бандера, на відміну від багатьох політиків минулого і сучасного, ніколи не зраджував своїх переконань, ніколи не зрікався своїх ідеалів – і то не перед загрозою втрати депутатського крісла, міністерського портфеля чи комфортного життя, а перед загрозою втрати власної свободи і власного життя.

Коли вже минула війна, Бандера дивом вижив, на відміну від усієї його родини – батька закатували большевики, братів замордували нацисти… Опинився на Заході… Коли його обрали головою Проводу ОУН, сказав: «Дякую. Смертний вирок приймаю».

Він вірив у визволення України і в найчорніші часи, коли інші безсило опускали руки.

Вічна Йому Пам’ять! Слава Україні!