Церква Cв. Михаїла в Квінбіяні відзначає 50-Ліття

0
732

У неділю 19-го листопада 2017р. церква св. Михаїла в Квінбіяні, відзначила Храмовий празник святого архистратига Михаїла та 50-Ліття посвячення церкви.

У цей день зібралися багато парафіян та гостей, була відправлена Божественна Свята Літургія яку відправили довголітні парохи о. мітр. Дмитро Сенів, о. Олег Стефанишин та теперішній парох о. Володимир Калінецкий, співав церковний хор. O. Дмитро виголосив святочне слово та коротку історію будови церкви.

По-закінчені відправлено панахиду за всіх будівничих, фундаторів, та парафіян які відійшли до вічності. Також була зроблена знимка на пам’ять про цю подію.

Святочний обід і прийняття відбулося Українському Народному Домі. Привітати з ювілеєм численні гості серед них Український амбасадор Микола Кулініч, почесний консул України в Сіднеї Ярослав Дума, голова Єпархіальної Пасторальної Ради УГКЦ Юрій Федишин з Мельборну, від дирекції Української Кредитової Спілки “Дністер” Андрій Павук та секретар Крайової Управи Спілки Української Молоді Маркіян Стефанишин.

Почесною грамотою посольства України в Австралії за довголітню працю було нагороджено голову Парафіяльної ради парафії св. Михаїла у Квінбіяні пані Ольгу Домітряк, яка разом з покійним чоловіком стояли біля витоків заснування української церкви і громади в Квінбіяні.

Святий Михаїл має особливе місце в українській історії. Багато церков та монастерів в Україні є названо його іменем. Історичним прикладом є Михайлівський золотоверхий собор у Києві, який став захистом для героїв Майдану – у своєму слові сказав посол України Микола Кулініч.

Крайова Управа СУМ вітає парафіяни св. Михаїла з Ювілеєм!!!