Погана форма My Kitchen Rules та Channel 7 для використання символіки колишнього СРСР у пропаганді нового сезону MKR

0
699

Крайова Управа СУМ Австралії підтримує позицію Союзу Українских Організації Австралії (СУОА), виголошено в повідомленням-прес реліз про використовування більшовицько-комуністичного символу серпа і молотав оголошенняхмодної програми “My Kitchen Rules”.

Чинники котрі обстоювали символ серпа і молота, відповідають з вбивство понад 7 мільйонів українців у Голодоморі1932-33их роках. Це запланований геноцид Сталіна, щоб знищити український народ. Радянська символіка настільки ж образлива, – їй порівняти зі фашистською свастикою, і це настільки ненависне й неприйнятна, коли проявляється у будь чого іншому ніж історично-документальному кіноконтексті або у фільмі, що зображує минуле. Звичайно, це не приємне для тих, хто травмується за власним досвідом або для тих, чиї батьки, дідусі чи бабусі постраждали під радянськимправлінням.

Цей символ є визнаний символом нелюдяності, геноциду та національних порушень прав людини. Це символ полонених народів, які були піддані калібру радянського режиму й досі несуть шрами. По всій історії і сьогодні це не сміх!

Свастика несе відповідальність за вбивство євреїв – “серп і молот” є символом вбивства українців, литовців, латвійців, естонців та багатьох інших. Це був символ збереження народів колишнього СРСР у полоні. Міжнародне співтовариство засудило цей символ і все та всіх, що стояло за ним – Ленін, Сталін та інших поневольників народів радянсько-комуністичних режим.

Зважаючи на участь Володимира Путіна, російської агресії в Україні та міжнародного втручання, це не час для м’якої російської пропаганди. Австралія доказала Путіну своє невдоволення на G20 в Брізбені в 2014 році.

Путін і російська агресія на сході України вже продовжуєтся 4 роки. Вояки і цивільні особи гинуть в боротьбі з російським аґресором та ще десятки тисяч є  поранених. Російська анексія Криму засуджується на міжнародному рівні – останнім часом в Організації Об’єднаних Націй в грудні 2017 року.

Наївність МКР зіграла руку російської пропаганди.

КУ СУМ Австралії вимагає видалення більшовицьку-комуністичну символіку та вибачення від Channel 7 та My Kitchen Rules, всім глядачам через відсутність проникливості та за образливої поведінки.