Пам’ятаємо 100 річчя героїв Крут

  0
  1460

  29 січня 1918 є важлива дата в історії України, бо в цей день, відбувся Бій під Крутами. Близько 4000 солдатів з Червоної Армії, напали на столицю Київ, але лише 400 українців, з яких 300 були студентами, стали в оборону своєї держави, затримали ворога і врятували Київ. Більша половина українських вояків загинули у бою і кожен солдат який брав участь у бою став Героєм України.

  Цього року припадає 100 річчя битви під Крутами і осередок СУМ у Брадфорді запланував кілька заходів та вшанування для відзначення цієї річниці, а саме,
  Наше юнацтво у Брадфорді підготували відео презентацію, пам’ятаючи імена полеглих героїв бою, яке можете побачити тут.

  В неділю 21-го січня, у залі Відділу СУБ у Брадфорді на традиційні “Ялинці” та концерті колядок, буде коротке відзначення в пам’яті тих хто брав участь у бою.

  І востаннє, о 9-ті годині ранку в неділю 28-го січня в Українській Католицькій Церкві «Пресвятої Тройці і Почаїв Матір Божої» в Брадфорді, буде відправлена панахида у пам`яті героїв Крут.

  Ми сподіваємось, що ви зможете приєднатись до нас на ці заходи, щоб спільно пам’ятати жертв 100 років тому під Крутами і жертв, які сьогодні далі кладуть на вівтар Батьківщини, найкращі сини і дочки України, задля запевнення її щасливого майбутнього!