Ознайомтеся з вашою Управою – Марко Гид

0
636

Гартуйсь!

Я вступив в ряди СУМ в осер. Джілонґ, коли я ще вчився в початковій школі. Протягом свого CУМівського житта, брав участь у всіх сумівських заходах – ройові сходини, апелі, таборував на майже всіх сумівських літніх таборах, а також на таборах організовані осер. СУМ в Джілонґу, стійки біля Плащаниці, писав писанок, ходив колядувати, брав активну участь у святі Михаїла на оселі Карпати і багато різних інших подій, які організували осередки CУМ в Джілонґу та в Мельбурні.

У серпні 2014-го року мене вибрали як протокольного секретаря управи СУМу Джілонґу. Через цю ролю, я більше довідався як СУМ працює і як все організуються. Тепер я є секретарем осередка і пордовжую брати активну участь.

В 2016-му році, я закінчив один із моїх курсів в «Deakin University» і дістав «Diploma of Language» з китайської мови. Я ще продовжую навчання щоб закінчити курс в інформаційної технології.

В цій каденції (2017 по 2020 роки), я буду старатися покращщити комунікаційні зв’язки осередків СУМ з Крайовою Управою, і Крайової Управи СУМ з Cвітовою Управою СУМ.