Кампанія “Горить Ліс”: Крайова Управа СУМ Австралії пропонує Вам – “долар за долар”

0
446

Різдво – пора року, коли родина та друзі збираються разом, щоб відсвяткувати. Час, коли ми дорожимо тим, що маємо у світі, який часом може бути бурхливим і тривожним.

Австралія стає свідком найжахливішого сезону бурхливих вогнів у своїй історії. Спалили мільйони гектарів, втратили тисячі тварин, знищили сотні будинків і загинули десятки життів. Це трагічний час в нашій історії, і ці пожежі є також найбільшими у світі, які ми бачили, але ми навіть не перебуваємо на півдорозі нашого літнього сезону.

СУМ та його члени славляться підтримкою української громади; на місцевому, національному та глобальному рівнях. Всі ми можемо погодитися, що важливо не лише допомагати нашій українській громаді, але й нашій місцевій австралійській громаді, в якій ми живемо. Більше того, коли ми думаємо про ці важкі часи, ми всі можемо згадати, коли місцеві австралійські органи влади були там, щоб допомогти нашим місцевим осередкам під час різних подій, таких як лісові пожежі, повені тощо.

Союз Українських Організацій Австралії (CYOA), будучи нашою громадською парасольною надбудовою, розпочала кампанію зі збору коштів для тих, хто постраждав від останніх пожеж. Я вважаю, що для національної сім’ї СУМ було б доречно лише зібратися та подати свої пожертви як одна група, а не отримувати кілька невеликих пожертв.

Ми б просили осередких та їх членів внести свої кошти на банківський рахунок KY, як зазначено нижче або на лінк: cym.org/au/donate.

KY порівнюватиме долар за пожертви в доларах на зусилля, пов’язані з бурхливою пожежею, до $ 2500.

У нас є близько 100 годин, поки ми не відсвяткуємо своє українське Різдво 7 січня 2020 року. Отже, ми просимо ВСІХ діяти негайно і дарувати в дусі Різдва тим, кому пощастило менше, ніж ми самі.

Діймо та працюймо разом, як одна СУМівська сім’я для кращої долі тим,  котрі сьогодня знаходяться в тяжких обставинах.

З Повагою,
Андрій Дума

Банківські дані Крайової Управи СУМ Австралії:
BSB:                               611 001
Рахунок:                         100193986
Назва:                              Ukrainian Youth Association Australia
Reference/Нотатка:           (Ваше Ім’я та прізвище) – “Kolyada Crisis”
Додаток – Просимо вислати емейл до КУ СУМ Австралія на [email protected]  коли вставити Вашу пожертву…