Великоднє Привітання 2020

0
86

З нагоди Великодніх Свят, Крайова Управа СУМу Австралії вітає Ієархію українських національних церков в Австралії, все українське духовенство та монаші чини, робітнииків посольства України в Австралії, провід та членів СУОА, провід та членів братньої молодечої організації Пласту в Австралії, та усі громадські установи на терені Австралії, Провід та членів ОУН, провід та усі складові частини РУДОС, членів Світової Управи СУМу та усі Крайові Управи СУМу, і зокрема управи осередків СУМу в Австралії, СУМівців, прихильників та їхні родини у цілому світі. Рівнож вітаємо всіх наших рідних братів і сестер в Україні. Засилаємо Вам сердечні побажання, та смачної паски!

Також, великодні вітання і найщиріша подяка всім тим, і зокрема сумівцям, які тепер на передньому фронті боротьби з коронавірусом і надають нам як медичну, так і психологічну і духовну підтримку.

Heхай яскраве світло цього великого свята осяє сьогодні весь світ, дарує надію, радість і щастя людям. І нехай сьогодні і завжди душа твоя іскриться вірою, помисли — добром, а серце — любов’ю.

Дякуємо Вам за солідну співпрацю на ниві української молоді. 

ХРИСТОС ВОСКРЕС! ВОЇСТИНУ ВОСКРЕС!