65-Ліття СУМy в Джілонґу – Неділя 22-го Жовтня 2017р

0
632

СУМ ім. Степана Бандери в Джілонґу відзначив 65-ліття осередку в неділю, 22-го жовтня 2017р.

Святкування почалося зі Святої Літургії в УГКЦ Покрови Присвятої Богородиці в Джілонґу. Зразу після служби була Панахида за патрона нашого осередку Степана Бандеру.

Після церкви всі пішли на Святочний Апель до церковної залі. На апелі були присутні шановні гості – отець-диякон Михайло Камінський, Петро Дума (1-ий Заступник Голови СУ СУМ та колишній голови осередку в Джілонґу), Андрій Дума (Голови КУ СУМ Австралії) та Микола Солочинський (голова осередку СУМу в Мельбурні). Присутніх сумівців і гостей зібралося понад 40 чоловік. Наші гості привітали осередок зі святом і побажали гарно святкувати та багато успіхів в майбутньому.

Рікардо Кобас оголосив що виїжджає до Канади працювати і тепер заступник голови осередку Марко Гид буде В.О. Голови Осередку до кінця каденції. Він передав йому церемоніяльній аксельбанд. Ми щиро дякуємо Рікардові за роботу і бажаємо йому багато успіхів в Канаді та вітаємо Марка на новій позиції.

Після Апелю, колишні голови осередку, які були присутні, були запрошенні розрізати святочний торт.

Після була коротка програма виступів. Першими, Рікардо Кобас і Марко Гид, говорили про історію СУМу в Джілонґу відповідно англійською і українською мовами.

Також юнацтво Джілонґу приготовило презентацію на відео про те, що СУМ для них означає.

І на закінчення, подруга Юлія Головченко прочитала реферат про нашого патрона Степана Бандеру. Це був гарний і змістовний реферат.

Програма закінчалася співом сумівського гімну «Нехай во віки».

Продовження ювілею було в ботанічному саду – інформальний пікнік-обід.

Ми щиро дякуємо гостям та членам які взяли участь у сьогоднішнім святі.

Честь України! Готов Боронити!