Справа: Коронавірус (COVID-19) та Крайовий Здвиг 2020

0
110

24-го березня 2020р.

Дорогі Подруги і Друзі!

Дня 16го березня ц.р., Крайова Управа Спільки Української Молоді в Австралії (СУМ) поінформував вас про заходи та рекомендації щодо COVID-19, якими повинні дотримуватися наші осередки та члени. Рекомендації ґрунтувалися над інформацією, отримано в той час від світових та урядових органів охорони здоров’я з метою захисту наших членів та ширшої спільноти.

Як всім вже напевно відомо, ця криза здоров’я змінюється не лише днево але тим більше майже кожної години. Крайова Управа та керівники ваших осередків пильно стежать за цими подіями та як вони впливають на діяльність нашої організації.

Дня 23го березня Крайова Управа та голови осередків провели нараду, щоб обговорити та поінформувати один одного про наслідки, плани та заходи, які використовуються на захист членів по осередках. Більше інформації надійде до Вас від Ваших осередків. Ми хотіли б подякувати кожному осередку за заходи, якими використовувалося до сьогоднішнього часу в часі цієї кризи.

В часі наради, ми також обговорили запланований Здвих щоб відзначити 70 річчя заснування СУМ Австралії. Це свято – це час, коли кожен член СУМ може зійтися разом і відсвяткувати все, що досягли члени СУМ Австралії з моменту нашого заснування. Це для нас особливий час, коли ми маємо можливість вшанувати усіх членів – зокрема піонерів, котрі своєю жертвою допомогли побудувати та розбудувати нашу організацію до цього поважного статусу у наші громаді в якому вона сьогодні знаходиться.

Щоб гідно й відповідно вшанувати наших членів вже старшого і похилого віку зокрема, Крайова Управа разом з головами осередків одноголосно рішили відкласти згаданий Здвиг в червні до часу коли його відбуття буде безпечно. Ми будемо постійно з Вами в контакті та інформувати про будь-які новини в цій справі.

В справі наступного Зїзду (Загальних Зборів) Крайової Управи, які планувалися провести в останньому кварталі цього календарного року, Крайова Управа також завчасно поінформує наших членів про зміни. Ми також передбачуємо дальшого дотримування оголошення державних чинників та медичних порад про те, коли буде безпечно відбути такий Зїзд.

Крайова Управа разом з нашими осередками також розглядає нові та інноваційні шляхи, якими ми можемо викоритати та виховувати своїх членів – зокрема юнацтво. Цей кризовий час надає нам мощливість розглядати які можливості розвиваються на базі моделі виховання та освіти. Нам потрібно посилити виховання нашої організації на базі нашого Гасла: Бог і Україна. Ми будемо далі інформувати Вас про нашу працю в цей напрям.

У цей час ми також уважаємо, що важливо також пильнувати не лише наших членів, але й також подбати за тих котрі найбільш можуть потерпіти – отже ми просимо зокрема подумати про хворих та осіб похилого віку, – про тих, кому може бути важко добитися до ресурсів та предметів першої необхідності. Зв’яжіться з ними – знайдіть тих котрі потребують допомогу, і якщо ВИ маєте можливітсь допомогти – просимо зробити все зусилля, щоб їм піти на зустріч.

На кінець просимо усіх членів ставитися один до одного з повагою. СУМ в Австралії та по усьому світі допомогли тим котрі потерпіли під час недавної кризи пожеж в Австралі. Ми зібрали величезну суму фондів, щоб допомогти тим, кому потрібно поміч. Ми бачили позитивні риси людства, коли ми разом і спільно діяли, щоб підтримати тих, котрі так багато втратили. Сьогодня перед нами ще одна криза, де ми повинні об’єднатися і підтримувати один одного.

Крайова Управа та Ваші осередки будуть регулярно інформувати вас про будь-які новини та дії, які ми будемо отримувати як організація.

ЧЕСТЬ УКРАЇНИ! ГОТОВ БОРОНИТИ!