З Україною в серці таборували сумівці Португалії

0
831

У Португалії завершив роботу суміський виховно-відпочинковий табір для юнацтва “ З Україною у серці”.

Морське узбережжя , гаряче португальське сонце, неймовірна сумівська таборова команда чекали на 43 юнаків та юначок.

На цілий тиждень усі вони стали справжньою родиною, яка об’єднала юнацтво з різних куточків Португалії та дітей з України.

Виховники та організатори підготували для юних таборовиків неймовірну програму, прагнучи використати з користю кожну хвилину.

Головною метою для сумівської команди було донести до дітей, крізь призму цікавих гутірок, мультимедійних проектів, ігор та вечірніх забав, цікаві моменти з історії та культури України, а також пізнання сумівської ідеї для юнацтва, яке вперше таборувало по-сумівськи. Цьому сприяли пізнавальні гутірки про сумознавство , історію та світоглядні засади Спілки Української Молоді.

Таборова програма також була насичена, завдяки спонсорам, різноманітними спортивними заходами та активностями – уроками серфінгу та гольфу, польотом на справжній повітряній кулі, екскурсія до музею та парку динозаврів,- все це залишило неймовірні враження у юнацтва.

Завершився табір урочистою збіркою. Напередодні складений сумівський Іспит дав можливість скласти Обітницю та Приречення новим членам сумівської родини на теренах Португалії.

На знак подяки усім організаторам та команді табору, батькам та гостям наше юнацтво подарувало святковий концерт та справжню українську вечірку.

 

Організатори звітують: «Сумівський табір “З Україною у серці” завершено успішно. Ініціативна Група СУМ у Португалії дякує усім, хто долучився і доклав зусиль до його проведення. Особлива подяка Світовій Управі СУМ за неймовірних виховників др.Дениса Степанова та подругу Настю Віль!».