Президент Світового Конгресу Українців високо оцінив діяльність сумівців

0
777

 

“Світовий Конґрес Українців високо оцінює діяльність СУМ в Америці, яка виховує українську молодь на високих духовних і національних засадах”, – заявив, під час виступу на 67-му Всеамериканському Маніфестаційному Здвизі СУМ, Президент СКУ Євген Чолій.

Він висловив сподівання на подальшу конструктивну співпрацю Спілки зі Світовим Конґресом Українців  у просуванні українських інтересів.

Також Євген Чолій привітав учасників цього заходу та привернув увагу до нинішніх подій в Україні, яка сьогодні мужньо протистоїть російській гібридній агресії та активно реформується.

Він привернув увагу до подвигів сумівців, Євгена Войцехівського та Віталія Волкотруба, які героїчно загинули на Донбасі, захищаючи Україну, та яких Світова Управа СУМ нагородила своєю найвищою нагородою – Залізним Хрестом. Президент СКУ закликав сумівську молодь Америки і далі ефективно підтримувати Україну, зокрема у поборюванні російської дезінформації, та віддано діяти під сумівським гаслом “Честь України – Готов боронити!”.

Нагадаємо, що  67-мий Всеамериканський Маніфестаційний Здвиг Спілки Української Молоді в Америці відбувся на початку вересня у Елленвілі, США.