Українці Греції дізналися більше про діяльність СУМ

0
506

Члени української громади, які мешкають в столиці Греції – місті Афіни мали добру нагоду більше дізнатися про діяльність Спілки Української Молоді.

Сталося це завдяки перебуванню в їх краї сумівки з Німеччини подр.Ганни Березовської та сумівців з України подруг Дарини та Катерини й друга Мирослава Симчичів.

На початку травня вони завітали в місцеві українські навчальні заклади: школу при Громаді «Українсько-Грецька Думка», школу «Берегиня» при УГКЦ та школу «Трембіта».

В кожній зі шкіл в зустрічах брали участь до 30 осіб Юнацтва, а в школі при Громаді «Українсько-Грецька Думка» до зустрічі долучались вчителі.

«Під час зустрічей ми представили СУМ, познайомились з вчителями та дітьми, розповіли про напрямки діяльності організації, пограли в рухливі ігри, – розповіли сумівці. – Можемо стверджувати, що Юнацтву зустрічі сподобались, розставання з деякими із них відбувалось зі смутком в очах. Є зацікавлені в подальшій співпраці з СУМом і ті, які із задоволенням відвідали б наші табори».

Зацікавлені представники місцевої української громади й у проведенні таборів та семінарів, організованих за сумівською методикою, тут – у Греції, а також – в участі Юнацтва у таборуванні на теренах України.