Побачило третє в цьому році число журналу «Крилаті»

0
604

 

Побачило світ третє в цьому році, травнево-червневе число пригодницького журналу для дітей «Крилаті», який виходить з ініціативи СУМ.

 У виданні можна знайти чимало цікавого!

Травень – сезон конвалій… Усі знають, що конвалія занесена до Червоної книги України. А це означає, що ми повинні оберігати цю квитку. Історію про двох маленьких подруг, які для себе відкрили цю запашну квіточку, написала учениця 5-го класу Марта Орловська. Також можна буде разом пригадати, які квіти ще занесені до Червоної книги України.

А чи потрібно бути вдячним? Чи важливо це? Кого вдячність звеличує? «Навіщо кажуть спасибі?» називається оповідка відомого письменника та педагога Василя Сухомлинського.

Рубрику «Відомі імена» підготувала Анна Багряна. Авторка розповіла найцікавіше про відомого історика, філософа, публіциста, економіста, літературознавця, фольклориста, громадського діяча Михайла Драгоманова, який з дитячих років вільно володів українською і російською мовами, згодом опанував ще п’ять європейських мов.

«Поетичну сторінку» цього разу представляють письменниці Наталка Поклад та Валентина Бондаренко. Любиш розгадувати головоломки – тоді для тебе цікавою буде сторіночка «Будь кмітливий» від Ольги Устимко, «Забавлянки для Богданки» від Ганни Мормоленко та «Горішки для розуму» від Тетяни Савченко.

Рубрику «Промінець» підготувала Галина Крисько, авторка розповіла історію про воїнів Середньовіччя та чому 1-го червня ми відзначаємо День захисту дітей!

Хто вчить англійську мову, тому стане у нагоді англійська сторіночка «Вчимося, граючись». Цього разу ми розповіли усе про родину.

Вишиванка – це не тільки модний та красивий одяг, а ще й оберіг! Комікс «Бабусин дарунок» про цей національний український одяг написала Ольга Семиляк.

Куди цього разу можна помандрувати разом з Крилатиком та його друзями – розкаже Катерина Міщук на розвороті «Космічна мандрівка». А також на сторіночці «Такий цікавий світ» Катерина розповість, що таке Брокенський привид і глорія.

Цікаво?! Тоді – гайда сторінками журналу!

Хочеш швидко та красиво навчитися малювати вишню, смородину малину та полуницю? Без проблем зможеш це зробити, прочитавши інструкцію в «Художній майстерні» від Катерини Міщук.

Для тих, хто цікавиться унікальними тваринками, Олександра Малаш підготувала рубрику «Зоопарк», у якій розповідає про Комондора. Якщо ти думаєш, що це командир якогось полку – то ти помиляєшся. Це угорська вівчарка – нащадок вовка!

Готуючись до Дня Матері, обов’язково стане у пригоди пісенька «Свято мами» (слова та музика Н. Май), а підготувала цю сторінку Анастасія Кулакова.

Не зволікай – бери до рук журнал «Крилаті» та мандруй з героями видання у захоплюючий світ див!

Чудова ілюстрація на обкладинці належить пензлю мисткині Світлани Старостенко.