Ресурси для онлайн-виховництво під час пандемії COVID-19

Anyone with a cym.org address can create virtual meetings and classrooms using Google Meet and Google Classroom and invite others to join in. Please contact [email protected] if you’d like to set up a cym.org account.

Сервіси Онлайн-освіти

  • CLASS DOJO: сервіс, який допоможе максимально зімітувати шкільне середовище вдома; зроблений для кращої комунікації батьків, вчителів та дітей.Як організувати дистанційне навчання учнів Class Dojo— покрокова інструкція українською. Короткe відео про платформу classsdojo.
  • GOOGLE CLASSROOM: безкоштовний сервіс для навчальних закладів. Мета – спростити створення, поширення і класифікацію завдань, прискорити обмін файлами між учителями і учнями. Достатньо мати пошту на Gmail. Сервіс об’єднує в собі: Google Drive для створення і обміну завданнями, Google Docs, Sheets and Slides для написання текстів і створення презентацій, Gmail для спілкування і Google Calendar для розкладу. Тут ви можете створити віртуальний клас, через електронну пошту додати до нього своїх реальних учнів, ставити завдання у спільному структурованому просторі всім школярам або вибірково, оперативно обмінюватися інформацією, створювати свої завдання або додавати їх з інших платформ. Як працювати в Google-клас: покрокова інструкція.
  • DING TALK:  безкоштовний сервіс для відеозв’язку та дистанційного навчання. Для користування потрібно завантажити програму на смартфон, планшет чи ПК. Мова користування – англійська.

Distance Learning Platforms & Tutorials

Distance Learning Resources & Activities

Digital Libraries & Archives