Zenko виграє турнір басейн в цьому році

0
380

У цьогорічних Крайових Змагання Пул Великої Британії виступили гравці особисто а не як члени команди.   Це перший раз від заснування змагань.   У змаганнях брали участь 15 гравців і конкурували за титул Крайового Чемпіона.

Дев’ять гравців, що залишилися були поміщені в двох наступних кругових ліґів , один з п’яти і чотирьох , але тільки в цей раз два верхніх б прогресувати до півфіналу.

Були явні переможці у групі два, зі другом Стефаном Гнилиця і друг Павла Пшеничняк посівши друге місце.

Перша група була комфортно виграв друг Андрій Kамінський , але остаточне півфінал слот має бути вирішено на плей- офф між другом Павлом Гнилиця і другом Зенон Джулою .

У напруженій грі, друг Зенон Джула незначно обійшов друга Павла Пшеничняка , щоб забезпечити півфінальний матч з іншим друг Стефаном Гнилиця, син друга Павла.

Друг Зенон Джула зміг проводжати другом Степаном Гнилицею 2-0 , в той час як інші півфінал довелося бути врегульований у прийнятті рішень. Після двох мають шансів на кінцевий чорний, це було друг Андрій Камінський які в кінцевому підсумку прогресувало до кінцевого 2-1 .

У фіналі бідняка друг Андрій Камінський чорну кулю зарано вдарив у кишеню і таким чином подарував перемогу др. Зенкові Джулі, який тепер являється чемпіон другий рік підряд.

Молодці всі, хто брав участь у турнірі цього року , ми з нетерпінням чекаємо зустрічі з вами весь наступний рік!