Вручення СУМівських іспитових нагород в м. Лондоні

0
391

Церемонія вручення відзнак юнацтву лондонського осередку СУМ.
Осередок Спілки Української Молоді у Лондоні минулої суботи, 23 квітня, провів особливі сходини. Перед початком звичних занять відбулася церемоніянагородження сумівців відзнаками за успішно складені іспити молодшого та старшого юнацтва СУМ.
London-Istypy-2016-1

Молодь спілки останні кілька місяців старанно працювала над осягненням основ СУМ, історії, географії та культури України, а основне – законів юнацтва, котрі є базою поведінки та життєвих поглядів і основані на родинних цінностях, вірі в Бога та відданості Україні, і котрим треба слідувати, щоб бути добрими СУМівцями.

Через те, що участь в іспитах (усні та письмові) приймала велика кількість дітей, вони відбулися на протязі кількох тижнів у лютому- березні 2016р. Іспитова комісія була приємно вражена рівнем знань багатьох учнів під час відповідей на запитання. Член комісії, подруга Ганя Шляхетко, котра прибула в один із тижнів як представник Крайової Управи, висловила своє захоплення: “Я ще ніколи не бачила такого високого рівня відповідей. Ябачила, як діти говорили кілька рядків вірша українською мовою, проте багато цих дітей могли напам’ять цитувати багато рядків не одного, а різних віршів!”

London-Istypy-2016-3

Загалом, із 29 юнаків і юначок, 9 успішно склали іспитмолодшого юнацтва І ступеня на звання “Отрока”, 11- іспит ІІ ступеня на звання “Вістового”, 10 отримали ІІІ ступінь “Звідуна”, і четверо заслужили І ступінь старшогоюнацтва “Воїн”.
Вручені відзнаки- нашивки на сорочку у вигляді дубового листя, що символізує мудрість. Як частина церемонії вручення, юнацтво тримали СУМівський прапор та говорили урочисте “Слово” (для молодшого юнацтва) та “Обітницю” (для старшого).
Велика подяка виховникам, котрі наполегливо працювали з дітьми впродовж цього часу, іспитовій комісії та управі осередку.

Спілка Української Молоді разом з іншими культурно- освітніми установами продовжує просвітницьку та виховну роботу для майбутнього України.