ВІРТУАЛЬНИЙ ЗДВИГ 2020 ‘СВЯТКУЄМО НАШУ КУЛЬТУРУ’

  0
  226

  Онлайн Здвиг (Обіжник)

  Враховуючи надзвичайні обставини у Великобританії та у всьому світі внаслідок коронавірусу, було прийнято рішення про зміну формату проведення Крайового Здвигу Спілки Української Молоді, який повинен був відбутися у Тарасівці, 4 липня 2020 р. Враховуючи нинішню ізоляцію та непередбачуваність, коли його буде скасовано, додавши очікувані правила соціального відсторонення, які будуть запроваджені після карантину, тепер вважається недоцільним очікувати, що люди відвідуватимуть Тарасівку для Здвигу. Однак ми не хочемо просто скасовувати Здвиг, а замість цього ми проводимо перший в історії Онлайн-Здвиг, який відбудеться в суботу, 4 липня.

  Як відбуватиметься Онлайн Здвиг?

  Під час Онлайн Здвигу будуть транслювати попередньо записані кадри в прямому ефірі на каналах соціальних мереж CYM-ВБ. У ньому будуть представлені:

  • Офіційна частина

  • Загальне читання “Маршу українських націоналістів” (цьогорічне гасло – «Зродились ми великої години»)

  • Концерт

  • Вечірні розваги

  • Залучення цікавих та захоплюючих заходів через соцмережі

  Офіційна частина:

  Тут буде показано:

  • Церемонію підняття прапора (ті, хто на Тарасівці, можуть підняти прапор разом з відспіванням Гімну СУМу «Вгору Прапори»)

  • Короткі благословення від +Кеннета та представника УАПЦ у ВБ.

  • Наказ, який буде декламований волонтером, знятий вдома.

  • Привітання Голови CYM-ВБ.

  • Віртуальна дефіляда осередків

  • Письмові вітання.

  Ми звернемося до тих від кого потребуватимемо матеріалів.

  Загальне читання “Маршу українських націоналістів” (цьогорічне гасло – «Зродились ми великої години»)

  Ми хотіли б залучити всі осередки до спільного читання тексту, який є в цьому році гаслом. Для цього треба, щоб усі осередки надали короткі відеозаписи прочитання. Текст буде відокремлено та розділено між осередками та буде надіслано окремо від цього обіжника разом із специфікаціями, необхідними для запису.

  Концерт

  Кожному осередку буде надано короткий проміжок часу для виступу під час нашого віртуального концерту. Цей вміст може бути новим і зніматися та готуватися ізольовано, або це можуть бути архівні кадри з попередніх Здвигів. Саме осередки вирішують, як заповнити свій час. Там, де це можливо, ми б закликали осередки подавати матеріали, пов’язані з цьогорічним гаслом та іншими річницями, однак ми розуміємо, що з урахуванням нинішніх обмежень це може бути складно, і тому ми приймемо інші матеріали. Подальша інформація, включаючи терміни, технічні характеристики та терміни подання, буде надана.

  Вечірні розваги

  Ми пропонуємо провести вечірні розваги, зокрема “живу” музику від членів CYM-ВБ. Заздалегідь записані кадри будуть транслюватися в соціальних мережах для вашого  користування. Долучіться з вашими ідеями.

  Соц- мережах

  У підготовці та під час першого у світі онлайн здвигу, ми заохочуватимемо членів СУМ-ВБ до участі в інших заходах у соціальних мережах та за їх межами, щоб показати залученість нашого членства. Більш детальна інформація про них буде оголошена найближчими тижнями. Якщо у вас є ще якість ідеї, ми хотіли б почути їх від вас.

  Хоча ці обставини далеко не ідеальні, ми хочемо зберегти Здвиг як основний пункт діяльності СУМ у Великобританії. Ми з нетерпінням чекаємо на Вашу активну участь, коли ми робимо це (сподіваємося, що цей Онлайн Здвиг буде закарбованим в нашій пам’яті з  оправданих причин). Якщо у вас є якісь додаткові ідеї щодо того, як ми можемо успішно провести цей день, або ви б готові допомогти, ми будемо раді почути це від вас.