У Дніпрі діти українських військових отримали дарунки від сумівців

0
900

Координатор акції «Теплом зігріємо серця» в м.Дніпро Оксана Горова розповіла: «Акція є адресною, нею буде охоплено 128 дітей віком від 2 до 13 років із сімей, батьки яких загинули або перебували у зоні АТО та дітей із сімей переселенців. Цього року акція відбувається спільно із волонтерами та працівниками Центру допомоги бійцям АТО та членам їх сімей Шевченківського району м.Дніпра. На жаль, ми не можемо охопити своєю увагою усіх, тому намагаємося щороку приходити з дарунками до нових дітей, щоб зігріти теплом і їхні серця».

У спеціально придбаних для подарунків рюкзаках-наплічниках знаходяться цукерки, книжки, іграшки, одяг, взуття, шкільне приладдя та листівки-миколайчики з побажаннями всіляких гараздів для своїх ровесників.

Цього року акція «Теплом зігріємо серця» відбулась 23 грудня в приміщенні школи №119.

Новорічна родинна фест-розвага включала в себе різноманітні настільні ігри, творчі майстер-класи, руханки та флешмоби.

І діти, і дорослі весело та з користю провели час! Отримання таких чудових подарунків було несподіваним і дуже приємним. Щасливі очі дітлахів – тому підтвердження!

Свої подяки щирим незнайомцям з Америки учасники акції залишили на символічних «листівках-поросятках». Голова Дніпровського осередку СУМ в Україні Олександр Лепетя пообіцяв передати всі слова подяки та вітання друзям та подругам 54 відділу юнацтва Спілки української молоді Америки «Херсонес» з м.Стенфорда, штат Коннектикут, які і збирали з великою любов’ю подарунки.

Ідея доброчинної ініціативи «Теплом зігріємо серця» належить членству Спілки Української Молоді – організації, яка діє понад 90 років й об’єднує українців у 12 країнах світу.

Цього року сумівці зі Сполучених Штатів Америки, Канади, Австралії, Португалії та Великої Британії вже підготували й надіслали 2500 пакунків із гостинцями для своїх ровесників в Україні, батьки яких виконують бойові завдання на сході та півдні України.

Кошти для цього вони збирали в різний спосіб: проводили благодійні ярмарки, брали участь у доброчинних забігах-марафонах, організовували цільовий збір пожертв, економили на розвагах і солодощах.

Подарунки були отримані під час новорічно-різдвяних свят на місцях, де діють місцеві організації СУМ в Україні: в Калуші, Львові, Тернополі, Хмельницьку, Сквирі, Бобринцю, Дніпрі, Кагарлику, Краматорську та Києві.

У Спілці Української Молоді переконані, ця акція має не лише практичне, але й потужне моральне значення, адже гуртує українців світу навколо життєво важливих для України питань.

Варто зазначити, що акцію «Теплом зігріємо серця» члени Спілки Української Молоді проводять уп’яте. В цілому, за 5 років, члени СУМ зібрали понад 9 тис 500 пакунків із дарунками, на загальну суму понад 275 тисяч доларів.

За матеріалами газети «Дніпро вечірній»//«Днепр вечерний»